Site icon MenWorld.pl

MrBeast zmienił się w Willy’ego Wonkę. Stworzył Fabrykę Czekolady!

MrBeast to prawdopodobnie najbardziej hojny YouTuber na świecie, który przeradza najróżniejsze pomysły do prawdziwego życia i tworzy niesamowity content. Kilka miesięcy temu stworzył on plan serialu Squid Game, w którym to zwycięzca przywłaszczył aż 456 tys. dolarów. Teraz postanowił zabawić się w Willy’ego Wonkę i stworzył prawdziwą fabrykę czekolady!

Fabryka Czekolady Willy’ego Wonki w prawdziwym życiu

Pomysły amerykańskiego youtubera nie mają granic. W momencie największej popularności serialu Squid Game MrBeast postanowił stworzyć plan tej okrutnej gry w prawdziwym życiu. Oczywiście pułapki oraz eliminacje nie kończyły się śmiercią uczestników, jednakże tak jak w serialu, tracili oni również szansę na wygraną bardzo dużej sumy pieniędzy.

Przeczytaj także: YouTuber stworzy swoje Squid Game. Pochwalił się zdjęciami z planu

Reklama

W Squid Game stworzonych przez MrBeast zwycięzca mógł zagarnąć aż 456 tys. dolarów amerykańskich, co jest bardzo dużą sumą pieniędzy. Tym razem amerykański youtuber postanowił pójść o krok dalej i stworzył prawdziwą Fabrykę Czekolady Willy’ego Wonki. Przejście jej wiązało się z pokonaniem wielu przeszkód, a ostateczną nagrodą była właśnie wspomniana fabryka pełna słodyczy.

Takie coś mógł stworzyć tylko MrBeast!

Fabryka Czekolady Willy’ego Wonki stworzona przez MrBeast została odtworzona z dbałością o szczegóły. Na środku niej znajdziemy rzekę czekolady, która przecież znajdowała się w filmie. Nagrodą, która przypadała zwycięzcy była właśnie fabryka, którą youtuber odkupił od triumfatora zawodów za pół miliona amerykańskich dolarów!

mrbeast willy wonka
MrBeast zmienił się w Willy'ego Wonkę. Stworzył Fabrykę Czekolady!

Pokonywanie przeszkód i rywalizacja nie były jedynymi atrakcjami, ponieważ w pojedynku finałowym trzech uczestników spotkało się z najsłynniejszym szefem kuchni na świecie, Gordonem Ramsey’em, który oceniał desery uczestników stworzonych z czekolady. Zobaczcie sami, kto wygrał!

I Built Willy Wonka's Chocolate Factory!

Źródło: YouTube/opr. własne

Exit mobile version