84
Views

MrBeast, jeden z najpopularniejszych YouTuberów zdecydował się na stworzenie rozgrywek Squid Game w prawdziwym życiu. Teraz pochwalił się zdjęciami z planu. Szykuje się wielka rozgrywka!

MrBeast na pewno nie szczędzi na swoich filmach

Serial Squid Game od czasu swojej premiery na platformie Netflix cieszy się niezwykłą popularnością. Na swoim koncie zgromadził aż 73,5 miliona subskrybentów. Produkcja stała się najczęściej oglądanym materiałem w historii platformy. MrBeast, jeden z najpopularniejszych YouTuberów postanowił zorganizować rozgrywkę w prawdziwym życiu. 

Przeczytaj także: Stworzyli walutę Squid Game i zniknęli. Zgarnęli ogromną sumę pieniędzy!

Amerykański YouTuber uchodzi nie tylko za jednego z najpopularniejszych twórców na platformie Google, ale również za jednego z najbogatszych. Na jego kanale można znaleźć masę filmów, na których rozdaje pieniądze, supersamochody, czy domy. Nic więc dziwnego, że zdecydował się na tak duże przedsięwzięcie, jak stworzenie Squid Game w prawdziwym życiu. 

Squid Game MrBeast
YouTuber stworzy swoje Squid Game. Pochwalił się zdjęciami z planu

Squid Game w prawdziwym życiu 

MrBeast w sieci opublikował zdjęcia z planu gry stworzonej na podstawie serialu. Według zapowiedzi Jimmy’ego Donaldsona wszystkie gry zostaną przeniesione do prawdziwego świata. Kolosalną różnicą będzie oczywiście to, że w rozgrywce nie zginie żaden z uczestników. Pewni jesteśmy tego, że materiał będzie pełen ciekawych i zabawnych sytuacji. 

W rozgrywce zorganizowanej przez MrBeast weźmie udział 456 osób, czyli tyle samo ile w serialu. Twórca na pomysł wpadł w czasie, kiedy serial przeżywał największą popularność. Powiedział, że zdecyduje się na taki ruch tylko wtedy, gdy pod jego filmikiem na TikToku informującym o tym planie znajdzie się minimum 10 mln polubień. W dwa dni zebrał on ich aż 17! 

Nie wiemy jakie nagrody czekają na zwycięzcę zawodów organizowanych przez MrBeast, jednak patrząc na hojność twórcy, na pewno będzie ona pokaźna.

Kategoria artykułu
Ciekawostki
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.