144
Views

Premiera COD MW2 (2022) już wkrótce. Osoby, które planowały zakupić wersję pudełkową gry w celu zaoszczędzenia czasu na pobieranie niezbędnych danych będą zaskoczone. Rzekomo na płycie znajduje się jedynie 70 MB!

COD MW2 zadebiutuje już dziś!

Już dziś odbędzie się oficjalna premiera najnowszej serii gier Call of Duty – Modern Warfare 2. W 2019 roku seria została zrebootowana, dlatego też najnowsza część nosi tę samą nazwę, co COD MW2 wydany w 2009 roku. Tegoroczny tytuł ma trafić do użytkowników konsol nowej i starej generacji oraz na komputery PC.

Nowe Call of Duty rozchodzi się jak ciepłe bułeczki pomimo zaporowej ceny, C, CoD Modern Warfare 2 ma ogromny problem. A to tylko wersja beta!
Premiera gry już dziś!

Przeczytaj także: Diablo Immortal miało nie powstać. Blizzard uległ presji

Jeśli jesteś użytkownikiem PlayStation 5 i planowałeś zakupić wersję fizyczną najnowszej części COD MW2 w celu zaoszczędzenia czasu na pobieranie większej ilości danych, to mamy dla Ciebie bardzo zaskakującą wiadomość. Jak się okazuje, na nośniku z grą znajduje się jedynie 70 MB danych! Resztę, czyli ok. 150 GB trzeba pobrać.

Jedynie 70 MB danych na nośniku

Od lat gry, które znajdują się na płytach, zawierają część danych, które wymagane są do zainstalowania gry. Jest to proces, z którego korzysta każdy wydawca. Activision podniosło jednak poprzeczkę absurdu. W sieci pojawiły się informacje, które mówią, że płyta, na której znajduje się COD MW2 ma jedynie 70 MB danych! Mówimy tutaj o grze przeznaczonej na kosnolę PlayStation 5. Prawdopodobnie tak samo będzie na konsolach z serii Xbox Series.

Na płycie COD MW2 jest tylko 70 MB danych! To nieśmieszny żart?_1
Dane na płycie z grą COD MW2 na PS5 ważą jedynie 70 MB!

Wychodzi więc na to, że nawet jeśli kupicie wersję pudełkową gry, to i tak będziecie musieli pobrać około 150 GB na swoją konsolę PlayStation 5! Czy w takim przypadku jest sens kupowania fizycznej wersji gry?

Źródło: Twitter @DoesItPlay1

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.