426
Views

Niewątpliwie wyprzedaże na steam są bardzo popularne i tak samo popularne jest szukanie wśród tysięcy propozycji tytułów jakiegoś, który nas zainteresuje. Dzisiaj zdecydowanie ułatwimy Wam to zadanie i przedstawimy najciekawsze propozycje gier do 10, 20 i nieco ponad dwudziestu złotych za grę w tym zestawieniu.

Najciekawsze gry za grosze na koniec Steam Summer Sale 2022
Najciekawsze gry za grosze na koniec Steam Summer Sale 2022

Z roku na rok narzekania graczy na jakość oferowanych zniżek na wyprzedażach steam wzrasta, a my by sprostać wymaganiom gamerów postaramy się przedstawić listę, mamy nadzieję, ciekawych tytułów , które też często są pomijane w różnego rodzaju zestawieniach, do dwudziestu złotych (no i też kilka droższych, ale nie wiele :)). Należy pamiętać, że jeśli będziesz zainteresowany, którymś z tych tytułów warto się szybko namyśleć nad jego zakupem, ponieważ wyprzedaż kończy się już jutro tj. 7 lipca 2022 roku o godzinie 19:00.

Wyprzedaż gier na Steam. Gdzie ta lista tytułów?

Na kolejnych stronach znajduje się odpowiednio po pięć tytułów do każdego budżetu. Każdy tytuł wraz z ceną jest odnośnikiem do danego tytułu na platformie steam. Wystarczy kliknąć i dokonać zakupu (tak dla zdecydowanych). Jak wyżej wspomniałem, odpowiednio:

  • Gry do 10zł
  • Gry do 20zł
  • Gry nieco ponad 20zł

Miłej zabawy i liczę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

1 2 3 4

Kategoria artykułu
Gry
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.