Netflix powiedział dość. Tym ruchem straci miliony użytkowników! Wiemy, jak w Polsce będzie wyglądało współdzielenie konta na Netflix!; Wszystko jasne! Tak Netflix zablokuje dzielenie się hasłem!; Netflix podkulił ogon! Platforma się wycofuje!; Opłaty za dzielenie konta. Netflix już ze stratami!; Powstaje restauracja Netflix! Dzielenie rachunku też będzie zabronione?; Blokada dzielenia się Netflix działa. Ogromny przyrost kont
124
Views

Streamingowy gigant szykuje wiele nowości, które zadebiutują w 2023 roku. Czy Netflix z nową funkcją, która już testuje, zrewolucjonizuje rynek serwisów VOD? O tym pewnie wkrótce się przekonamy!

Gigant wprowadza wiele zmian do swojego serwisu

W 2023 roku osoby, które korzystają z platformy Netflix, muszą przygotować się na kilka nowości, które zawitają na platformę amerykańskiego giganta. Przede wszystkim wdrożony zostanie nowy abonament, który pozwoli na oglądanie materiałów wideo w niższej cenie, jednak będzie wiązał się z koniecznością oglądania reklam.

Netflix powiedział dość. Tym ruchem straci miliony użytkowników!, Netflix z nową funkcją! Zrewolucjonizuje rynek?
Netflix z nową funkcją! Zrewolucjonizuje rynek?

Streamingowy gigant powiedział również dość w przypadku dzielenia się hasłem. Jakiś czas temu zapowiedziano, że Netflix będzie pobierał dodatkowe opłaty od osób, które dzielą się swoim kontem z najbliższymi i ze znajomymi, którzy nie mieszkają pod tym samym adresem. O tym, czy dotknie to też polski rynek, przeczytacie poniżej.

Przeczytaj także: Współdzielenie konta na Netflix. Wiemy, jak będzie wyglądało w Polsce!

Netflix z nową funkcją! Zrewolucjonizuje rynek?

Okazuje się, że to nie jedyne zmiany, na jakie mogą liczyć osoby, które opłacają abonament na tej platformie. Szykuje się także nowa funkcja, która jest już testowana. Czy Netflix z nową funkcją zrewolucjonizuje rynek serwisów streamingowych? O czym konkretnie mowa? O opcji streamingu!

Netflix z nową funkcją pozwoli na streamowanie transmisji na żywo wybranych wydarzeń. Funkcją ta jest już testowana, a pierwszym wydarzeniem, jakie będą mogli oglądać użytkownicy, jest stand-up Chrisa Rocka “Selective Outrage”, który odbędzie się 4 marca. Przed tym występem rozpoczęto już publiczne testy nowej funkcji.

Netflix z nową funkcją! Zrewolucjonizuje rynek?
Netflix testuje już transmisje na żywo. Pierwsze wydarzenie, które będzie można oglądać na platformie odbędzie się 4 marca. Fot. FlatPanelsHD

Źródło: FlatpanelsHD

Kategoria artykułu
Internet
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.