Nie żyje 49-letni wokalista The Prodigy – Keith Flint

Brytyjski muzyk znaleziony został w swojej posiadłości około godziny 8 rano 4 marca 2019 roku. Keith Flint (ur. 17.09.1969r. w Londynie) był członkiem założonego w 1989 roku zespołu The Prodigy. Jest to jeden z najpopularniejszych zespołów tworzących muzykę elektroniczną.

Keith Flind z The Prodigy nie żyje

4 marca 2019 roku brytyjskie media poinformowały o jego śmierci. Keith Flint zmarł w godzinach porannych w swojej posiadłości. Rzecznik prasowy policji w Essex w rozmowie z The Sun powiedział: „Zostaliśmy wezwani do domu muzyka około 8:10 rano. Gdy przybyliśmy na miejsce 49-letni mężczyzna już nie żył. Poinformowaliśmy o tym natychmiast jego najbliższych. W śmierci nie dopatrzyliśmy się niczego podejrzanego.

O śmierci wokalisty poinformował również zespół na swoim Instagramie. Muzycy opublikowali oświadczenie na swoim oficjalnym fanpage’u:

„Jesteśmy zszokowani. Ze smutkiem potwierdzamy śmierć naszego brata i najlepszego przyjaciela Keitha Flinta. Był prawdziwym pionierem, innowatorem i legendą. Zawsze będziemy za nim tęsknić. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym dla nas czasie.”

https://www.instagram.com/p/BulgJBZAw5L/

Reklama

 

Zdjęcie główne pochodzi z profilu Facebook – Matthias Hombauer/The Prodigy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama