Connect
To Top

Nie żyje 49-letni wokalista The Prodigy – Keith Flint

Brytyjski muzyk znaleziony został w swojej posiadłości około godziny 8 rano 4 marca 2019 roku. Keith Flint (ur. 17.09.1969r. w Londynie) był członkiem założonego w 1989 roku zespołu The Prodigy. Jest to jeden z najpopularniejszych zespołów tworzących muzykę elektroniczną.

Keith Flind z The Prodigy nie żyje

4 marca 2019 roku brytyjskie media poinformowały o jego śmierci. Keith Flint zmarł w godzinach porannych w swojej posiadłości. Rzecznik prasowy policji w Essex w rozmowie z The Sun powiedział: „Zostaliśmy wezwani do domu muzyka około 8:10 rano. Gdy przybyliśmy na miejsce 49-letni mężczyzna już nie żył. Poinformowaliśmy o tym natychmiast jego najbliższych. W śmierci nie dopatrzyliśmy się niczego podejrzanego.

O śmierci wokalisty poinformował również zespół na swoim Instagramie. Muzycy opublikowali oświadczenie na swoim oficjalnym fanpage’u:

„Jesteśmy zszokowani. Ze smutkiem potwierdzamy śmierć naszego brata i najlepszego przyjaciela Keitha Flinta. Był prawdziwym pionierem, innowatorem i legendą. Zawsze będziemy za nim tęsknić. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym dla nas czasie.”

 

Zdjęcie główne pochodzi z profilu Facebook – Matthias Hombauer/The Prodigy.

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.