Netflix powiedział dość. Tym ruchem straci miliony użytkowników!, Netflix z nową funkcją! Zrewolucjonizuje rynek?
118
Views

Niższe ceny abonamentu Netflix w aż 30 krajach! Gigant streamingowy postanowił nieco ocieplić swój wizerunek i potwierdził, że w określonych państwach ceny abonamentu pójdą w dół. Czy Polska też jest na liście?

Fiasko z dzieleniem się kontem. Trzeba uspokoić klientów

Serwis streamingowy swego czasu ogłosił, że kończy z możliwością dzielenia się kontem za darmo i planował wprowadzić rozwiązania, które miały weryfikować urządzenia, które podłączone są do danego konta. Całość miała polegać na zalogowaniu się do tej samej sieci Wi-Fi przynajmniej raz w miesiącu wszystkimi urządzeniam w celu weryfikacji.

Netflix powiedział dość. Tym ruchem straci miliony użytkowników! Wiemy, jak w Polsce będzie wyglądało współdzielenie konta na Netflix!; Wszystko jasne! Tak Netflix zablokuje dzielenie się hasłem!; Netflix podkulił ogon! Platforma się wycofuje!; Niższe ceny abonamentu Netflix. W Polsce też?
Niższe ceny abonamentu Netflix. W Polsce też? Fot. Pexels

Oczywiście jak można było się spodziewać, taki pomysł spotkał się z dezaprobatą użytkowników, którzy zaczęli ostro i głośno krytykować ruchy giganta. Netflix ostatecznie się ugiął i stwierdził, że sposób ten nie zostanie wprowadzony i na ten moment zostanie przy weryfikacji kodem, który trzeba podać, a ten wysyłany jest na maila lub numer telefonu osoby, która zakładała konto.

Przeczytaj także: Netflix podkulił ogon! Platforma się wycofuje!

Teraz firma w celu ocieplenia wizerunku wprowadzi niższe ceny abonamentu Netflix w kilku krajach!

Niższe ceny abonamentu Netflix. Co z Polską?

Niższe ceny abonamentu Netflix będą obowiązywać w 30 krajach. Mówimy tutaj o sporych obniżkach, bo koszta cięte są o połowę. Na liście znajdziemy takie państwa jak Jemen, Jordanię, Libię, Iran, Kenię, Chorwację, Słowenię, Bułgarię, Nikaraguę, Ekwador, Indonezję, Tajlandię czy Filipiny. Niestety, na liście nie znajdziemy Polski.

Netflix powiedział dość. Tym ruchem straci miliony użytkowników!; Wszystko jasne! Tak Netflix zablokuje dzielenie się hasłem!; Niższe ceny abonamentu Netflix. W Polsce też?
W niektórych krajach cena będzie niższa nawet o połowę! Fot. Pexels

Platforma postanowiła wprowadzić niższe ceny abonamentu w momencie, kiedy inne usługi stały się droższe. Czy w ten sposób Netflix chce mocno ocieplić sobie wizerunek i robić coś zupełnie innego niż konkurencja? Wiele na to wskazuje.

Źródło: 9to5Mac

Kategoria artykułu
Internet
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.