Norton 360 pomoże… kopać Ci kryptowaluty Ethereum

Antywirusy, takie jak Norton 360 to oprogramowanie, które ma chronić nasz komputer przed wirusami. Jak się okazuje, może on służyć również do czegoś innego, a konkretnie do zarabiania na kryptowalutach Ethereum. Wszystko dzięki funkcji Norton Crypto.

Norton 360 pomoże wydobywać nam kryptowaluty

NortonLifeLock, firma która zajmuje się tworzeniem oprogramowania antywirusowego Norton 360 udostępniła bardzo ciekawą funkcję, z której mogą korzystać teoretycznie wszyscy użytkownicy programu ochronnego. Korzystając na tym, że popularność kryptowalut Ethereum, a szczególnie BitCoin jest bardzo wysoka, tak samo jak ich wartość, program antywirusowy pozwala na wydobywanie tych właśnie kryptowalut.

Oczywiście, nie każdy jednak może to robić. Do wydobywania krytpowalut Ethereum potrzebny jest wydajny komputer z mocną kartą graficzną, która udźwignie ten proces. A dostanie takiej karty graficznej graniczy obecnie z cudem. Niemniej jednak, Norton360 pozwala na wydobywanie i kopanie kryptowalut Ethereum.

Funkcja Norton Crypto sprawi, że oprogramowanie będzie bardziej popularne?

Antywirus Norton 360 został wyposażony w funkcję Norton Crypto, która pozwala na kopanie kryptowalut Ethereum. W początkowej fazie funkcja ta będzie dostępna jedynie dla grupy, która bierze udział w beta testach najnowszych wersji oprogramowania antywirusowego. Dopiero po testach, pozostała liczba użytkowników będzie mogła cieszyć się funkcją Norton Crpyto. Oczywiście, podczas wykopywania e-waluty, Norton 360 w dalszym ciągu będzie chronił nasz komputer.

Norton 360 Norton Crypto
Nowa funkcja Norton Crypto umożliwia wydobywanie kryptowalut.

Według informacji, które pojawiły się w sieci, funkcja Norton Crypto będzie korzystała oczywiście z mocy obliczeniowej karty graficznej. Wydobywanie kryptowalut Ethereum będzie jednak zadaniem zbiorowym, gdzie określona liczba użytkowników będzie razem wydobywać e-walutę. Ta w późniejszym procesie zostanie rozdana, opierając się na tym jak dużo pracy wykonało nasze urządzenie.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Fame MMA 17: przypadkowo poznaliśmy nowe nazwiska

Całkiem przypadkiem poznaliśmy kilku zawodników, którzy wezmą udział podczas...

Onana opuścił zgrupowanie Kamerunu. Bramkarz… się obraził?

W reprezentacji Kamerunu nie dzieje się najlepiej. Bramkarz Andre...

Holandia vs Argentyna. Pierwsza ćwierćfinałowa para MŚ 2022!

A jednak. Po zaciętym spotkaniu Argentyna - Australia, które...

Mattia Binotto odchodzi z Scuderia Ferrari! Oficjalne oświadczenie!

Mattia Binotto oficjalnie przestanie być szefem zespołu Scuderia Ferrari....

Skład Polaków na Argentynę. Tak zagramy o awans!

Reprezentacja Polski zagra dziś swój ostatni mecz w ramach...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!