Nowa koszulka Legii Warszawa i adidas. Pomoże w wygraniu Ekstraklasy?

Nowa koszulka Legii Warszawa i adidas. Pomoże w wygraniu Ekstraklasy?

Wszyscy dobrze wiemy, że piłka nożna to nie tylko sport, ale również dochodowy biznes. Dlatego w sklepach pojawiła się nowa koszulka Legii Warszawa i adidas. Według kampanii pod tytułem „Tworzymy ją razem” ma na celu budowanie silnej więzi ze społecznością fanów drużyny.

Lubię ciekawe projekty koszulek piłkarskich. Zamiast zwykłych, jedno- lub dwukolorowych strojów możemy czasami podziwiać prawdziwe arcydzieła. Może i nowa koszulka Legii i adidas nie należy do najbardziej wybitnych projektów, jednak i tak cieszy oko. Na froncie możemy zobaczyć motyw moro, na rękawach złote pasy informujące o tym, z jaką marką współpracują Legioniści. Oczywiście nie mogło zabraknąć herbu drużyny z ulicy Łazienkowskiej i rzecz jasna dużego logo sponsora. Herb Legii umieszczono również na kołnierzyku – w tylnej części koszulki.

Nowa koszulka Legii Warszawa i adidas

Oczywiście nowe stroje to nie tylko ciekawy wygląd ale również zastosowane technologie. W tym przypadku mówimy o adidas AEROREADY. Chodzi o to, by stroje pochłaniały wilgoć i właśnie za to odpowiada wspomniana technologia. Finalnie, zawodnik może cieszyć się lepszą wentylacją ciała, co przekłada się na „lekkość” nawet w trudnych warunkach pogodowych. Co ciekawe, nowa koszulka Legii Warszawa i adidas wykorzystuje poliester, który pochodzi z recyklingu.

Prezentowane koszulki możecie kupić w Legia FanStore, który znajduje się przy ulicy Łazienkowskiej 3 w Warszawie, a także za pośrednictwem sklepu on-line: sklep.legia.com. Cena? W przypadku wersji juniorskiej wynosi 199 zł, natomiast wariant seniorski 279 zł.

Nowa koszulka Legii Warszawa i adidas. Pomoże w wygraniu Ekstraklasy?
Nowa koszulka Legii Warszawa i adidas. Pomoże w wygraniu Ekstraklasy? 31

Przy okazji zachęcam do obejrzenia spotu reklamowego, który jest inauguracją kampanii „Tworzymy ją razem”. Jak już wspomniałem, ma ona na celu budować więzi ze społecznością fanów Legii. W materiale wideo widzimy czołowych graczy klubu, takich jak Artur Boruc czy Bartosz Kapustka.

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii sport.