Twitter Blue już dostępny w Polsce. Elon, chyba Cię coś boli...
90
Views

Nowe ceny iPhone 15, które przedostały się do sieci z pewnością, nie napawają optymizmem. Ile będziemy musieli zapłacić za smartfony, które prawdopodobnie zostaną zaprezentowane we wrześniu tego roku?

Apple chce podkreślić różnicę między modelami

W ofercie amerykańskiego producenta od jakiegoś czasu pojawiają się cztery wersje tego samego modelu. Mowa tutaj o podstawowej odmianie, wersji Max, która została zaprezentowana po raz pierwszy w 2022 roku oraz dwa modele Pro. Różnica w cenie między iPhone 14 a 14 Pro wynosi obecnie ok. 1200 złotych.

Przeczytaj także: Apple MacBook Pro z M2 Pro i M2 Max może mieć 96 GB RAM!

Apple chce jednak, aby te różnice były jeszcze większe, aby podkreślić różnicę klas pomiędzy dwoma podstawowymi modelami a wersjami Pro. Nowe ceny iPhone 15 mogą więc zaskoczyć, ale negatywnie. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że z racji tego, że seria 14 nie sprzedaje się tak, jak przewidział to producent, kolejna generacja będzie tańsza. Jak widać, raczej tak się nie stanie.

iPhone 15 będzie tańszy niż 14? Powodem obecna generacja, Nowe ceny iPhone 15. Lepiej zacząć odkładać więcej
Nowe ceny iPhone 15. Lepiej zacząć odkładać więcej

Nowe ceny iPhone 15 – ile zapłacimy za smartfony?

Jeśli czekacie na premierę kolejnej generacji smartfonów Apple, to musicie liczyć się z tym, że nowe ceny iPhone 15 będą wyższe niż w przypadku obecnie panującej serii. W sieci pojawiły się przewidywania, że oba modele Pro z nadchodzącej rodziny smartfonów amerykańskiego producenta będą droższe o 100 dolarów, co na złotówki daje nam to ok. 600 złotych. Tak mają prezentować się ceny wszystkich modeli.

  • iPhone 15 – 799 dol.
  • iPhone 15 Plus – 899 dol.
  • iPhone 15 Pro – 1099 dol.
  • iPhone 15 Ultra – 1199 dol.

Co ciekawe, jeśli wierzyć doniesieniom, wersja Pro Max zostanie w przypadku nowej generacji zastąpiona modelem “Ultra”. Najnowsze doniesienia mocno gryzą się z tymi sugerującymi, że nadchodzące iPhone’y będą tańsze od swoich poprzedników. Miejmy nadzieję, że to właśnie ta plotka okaże się prawdziwą.

Nowe ceny iPhone 15. Lepiej zacząć odkładać więcej
Nowe ceny iPhone 15. Lepiej zacząć odkładać więcej

Źródło: Forbes

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.