Connect
To Top

Nowe hulajnogi dostępne w Polsce: SMiGi Streeter, City i Fit Rider

SMiGi to najnowsza propozycja na dynamicznie rozwijającym się rynku hulajnóg elektrycznych. Markę wprowadza do Polski wyspecjalizowana w elektromobilności spółka Electric Vehicles Poland, należąca do Holdingu 1. W trzynastu salonach w Polsce oraz w sklepie internetowym dostępne są modele: młodzieżowy – SMiGi Streeter; miejski – SMiGi City i wycieczkowy – SMiGi Fit Rider.

Oferowanie hulajnóg w salonach zlokalizowanych w trzynastu miastach umożliwia osobom zainteresowanym środkiem transportu naszych czasów łatwe przetestowanie i poznanie zalet SMiGi.

Hulajnoga elektryczna SMiGi City

Najpopularniejsza według założeń hulajnoga elektryczna SMiGi City idealnie sprawdzi się podczas jazdy po mieście. Jest wręcz stworzona do jumpingu – łączenia kilku środków transportu. A to dlatego, że rozwijający prędkość 25 km/h i osiągający dystans 30 km model waży zaledwie 14,5 kg. Jego ważnym wyróżnikiem są duże koła z dwoma amortyzatorami.

Hulajnogi SMiGi

 

Fit Rider

Propozycją skrojoną dla wielbicieli dłuższych wyjazdów jest e-hulajnoga Fit Rider. Jej zasięg, wynoszący 60 kilometrów, daje swobodę wypadów poza miasto. Model Fit Rider, poza dmuchanymi kołami, wyróżnia wymienna bateria i szeroka kierownica o regulowanej wysokości.

E-hulajnoga SMiGi Streeter

Idealnym rozwiązaniem dla młodszych klientów jest Streeter. Zasięg, wynoszący 30 kilometrów na jednym ładowaniu, pozwala bezstresowo śmigać do szkoły, nawet jeśli jest do niej daleko i pod górkę. Zapewne każdego młodego miłośnika e-hulajnóg ucieszy nie tylko wpadająca w oko stylistyka i kolorystyka, ale też lekkość i poręczność e-hulajki Streeter. Wykonana jest ona z włókna węglowego i waży zaledwie 7,5 kilograma.

Hulajnoga elektryczna na raty

Oferująca hulajnogi spółka EVP umożliwia ich zakup także w systemie ratalnym, już od kwoty 41 złotych miesięcznie. Firma zapewnia także serwis w systemie door-to-door oraz łatwą dostępność części zamiennych. Szczegóły są dostępne na stronie www.smigi.pl.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.