109
Views

Call of Duty Modern Warfare 2 z 2022 roku okazało się strzałem w dziesiątkę. Po trzech dniach od premiery gra wygenerowała 800 milionów dolarów przychodów, a teraz wykonała kolejny kamień milowy – przekroczyła barierę miliarda dolarów przychodów!

Activision ma co świętować. Co za liczby!

Powiedzieć, że Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) odniosło sukces, to jak nic nie powiedzieć. Najnowsza odsłona serii, czyli reboot chyba najpopularniejszej części w historii odsłony Call of Duty w pierwsze trzy dni od premiery wygenerował przychód na poziomie 800 milionów dolarów amerykańskich.

Przeczytaj także: Rekordowe Call of Duty Modern Warfare 2! Co za liczby!

Nowe Call of Duty rozchodzi się jak ciepłe bułeczki pomimo zaporowej ceny, C, CoD Modern Warfare 2 ma ogromny problem. A to tylko wersja beta! Rekordowe Call of Duty Modern Warfare 2/ Ogromny sukces Call of Duty Modern Warfare 2! Rekord serii pobity!
Ogromny sukces Call of Duty Modern Warfare 2! Rekord serii pobity!

Okazuje się, że do pobicia rekordu serii, które w 2012 roku ustanowiło Call of Duty Black Ops 2 MW2 (2022), potrzebowało zaledwie 10 dni. Bo właśnie w tym okresie najnowsza odsłona wygenerowała przychód na poziomie miliarda dolarów USD. BO2 dokonało tego w 15 dni! MW2 jest więc nowym rekordzistą!

Call of Duty Modern Warfare 2 bije rekord za rekordem

Najpierw Call of Duty Modern Warfare 2 pobiło rekord pierwszych dni, jeśli chodzi o przychód zaraz po wydaniu gry, a teraz jest odsłoną serii, która najszybciej dobiła do miliarda! Activision zdradziło, że w pierwsze 10 dni w grę zagrało ponad 200 milionów graczy i rozegrano ponad miliard meczów.

Activision z pewnością nie będzie miało czasu na świętowanie, ponieważ już 16 listopada startuje pierwszy sezon trybu wieloosobowego. W ten sam dzień rusza także darmowe Warzone 2.0, więc przychody wydawcy z pewnością pójdą w górę.

Premiera Call of Duty Warzone 2 zapowiedziana! Oto oficjalna data!
16 listopada rusza darmowe Warzone 2.0!

Źródło: VGC

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.