OnePlus wprowadza tablet o wyjątkowym designie
92
Views

OnePlus posiada sporą gamę smartfonów, a ostatnio było słychać o wprowadzeniu ich pierwszej klawiatury. Teraz nadeszła pora na tablet.

OnePlus wprowadzi swój pierwszy tablet

OnePlus wprowadza tablet o wyjątkowym designie
OnePlus wprowadza tablet o wyjątkowym designie

Według przecieków pierwszy tablet marki ma nazywać się OnePlus Pad i ma zostać zaprezentowany już 7 lutego 2023 roku. Samo nazewnictwo od razu skojarzyło mi się z prostota, niczym produktów od marki Apple, gdzie nie ma pięciu różnych wyrazów, które wskazują nam na model produktu. Istnienie takowego produktu już kilkukrotnie zostało potwierdzonego przez samego producenta i otrzymaliśmy właśnie kilka podglądowych zdjęć.

Właśnie poznaliśmy jego wygląd

OnePlus wprowadza tablet o wyjątkowym designie
wygląd tabletu. Źródło: gsmarena

Design potrafi zaskoczyć, choć w tym przypadku na pierwszy rzut oka kompletnie niczym się nie wyróżnia. Zatem trzeba spojrzeć na tył urządzenia, gdzie znajduje się duża i okrągła wyspa aparatu, która została umieszczona pośrodku jednego z dłuższych boków.

Co wiemy o specyfikacji urządzenia?

OnePlus wprowadza tablet o wyjątkowym designie
Wygląd tabletu. Źródło: globalnews.gr

Tak naprawdę niewiele, bo w zasadzie jedyne informacje to potencjalna nazwa, data zaprezentowania przez producenta i wielkość ekranu, który ma mieć 11,6″. Nie mamy także informacji odnośnie ceny najnowszego urządzenia. Ciekawscy zatem muszą uzbroić się w cierpliwość.

Sprawdź również: Asus Zenbook 17 Fold OLED – laptop ze składanym ekranem

Źródło: GSMArena

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.