Oppo Reno
Oppo Reno

Oppo Reno – smartfon z wysuwanym aparatem

Oppo Reno to przede wszystkim smartfon, który wyróżnia się swoim wyglądem i ogólnie pojętym designem. Model ten oferuje też bardzo przystępną specyfikację. Nasuwa się jednak pytanie – czy Oppo tym modelem może zawojować rynek i przysporzyć sobie nowych fanów? Jak więc Reno sprawdza się w codziennym użytkowaniu?

Świetny wygląd 

Obudowa Oppo Reno to jeden z najlepszych akcentów tego smartfona. Wykonana została ona wysokiej jakości materiałów, które po wzięciu telefonu do ręki potwierdzają, że mamy do czynienia ze urządzeniem z półki premium. Tył Reno został pokryty matowym szkłem w kolorze niebiesko-zielonym, które pod odpowiednim kątem zmienia odcienie. Znajdziemy tutaj małe dodatki, które nadają tylko smaku do wyglądu smartfona. Wykorzystanie takiego materiału na plecach urządzenia niesie za sobą też jeden bardzo duży plus – tył nie palcuje się, dlatego też urządzenie nie traci na prezencji. Patrząc jednak na specyfikę materiału mogę stwierdzić, że nie jest on odporny na rysy. 

Tył urządzenia nie jest jednak jednolity i przez środek przechodzi linia, na której znajduje się logo producenta, napis “designed by OPPO”. Powyżej znalazł się podwójny aparat główny. 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Jak przygotować się na wypoczynek na świeżym powietrzu?