Paliwo o 50 gr taniej na litrze! Tylko na tych stacjach
201
Views

Ceny paliw w dalszym ciągu są wysokie, więc chyba czeka nas kolejna fala rabatów, które pozwolą zatankować samochód taniej. Circle K ogłosiło promocję, dzięki której kupimy paliwo o 50 gr taniej na litrze!

Kolejna porcja letnich rabatów

Lato oficjalnie się zaczęło, a z racji, że jutro kończy się też szkoła, można napisać, że wakacje oficjalnie rozpoczęte! Z tej okazji cieszą się nie tylko uczniowie, ale i kierowcy, ponieważ szykuje nam się kolejna fala rabatów na paliwo. Circle K ogłosiło zniżki, dzięki którym zatankujemy paliwo o 50 gr/l taniej!

Przeczytaj także: Nowa Toyota Yaris z kratką. Zmieści się pizza 125 cm!

Mowa tutaj o akcji Summer Day i Summer Weekends, dzięki której zatankujemy paliwo o 50 gr/l taniej. Pierwsza fala akcji rusza 23 czerwca od godz. 14:00 do 17:00. Wtedy na ponad 400 stacjach koncernu znajdujących się w Polsce paliwo będziemy mogli kupić nawet o 50 gr taniej na litrze – zarówno paliwa miles, jak i milesPLUS.

Paliwo o 50 gr taniej na litrze! Tylko na tych stacjach_1
Paliwo o 50 gr taniej na litrze! Tylko na tych stacjach

Paliwo o 50 gr taniej na litrze! Circle K z promocją!

Po Summer Day, które startuje w piątek 23 czerwca nastąpi, promocja z okazji akcji Summer Weekends, choć promocje nie będą już tak duże. Summer Weekends wystartuje 23 czerwca po godz. 17:00 i będzie trwać do niedzieli 25 czerwca do 17:00. Podczas jej trwania kierowcy zatankują dowolne paliwo miles, milesPLUS lub SupraGas 35 gr/l taniej.

Zniżki będą obowiązywać przez całe wakacje, w każdy weekend, do 3 września. Z promocji mogą skorzystać zarówno posiadacze lojalnościowej karty fizycznej, jak i cyfrowej. Limit to 85 litrów w ramach jednej transakcji, jednak liczba tankowań jest nieograniczona.

Paliwo o 50 gr taniej na litrze! Tylko na tych stacjach
Paliwo o 50 groszy taniej na litrze! Tylko na tych stacjach! Fot. MenWorld

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj.

Kategoria artykułu
Motoryzacja
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.