Connect
To Top

Philips 328P6AUBREB – test monitora z technologią HDR

Każdy z producentów stara się przykuć uwagę potencjalnego kupca coraz to nowszymi technologiami. Zwłaszcza, jeśli mówimy tutaj o rynku monitorów, na którym jest bardzo tłoczono. W tym artykule przeczytacie test monitora wyposażonego w HDR. Poznajcie Philips 328P6AUBREB.

Wstecz1 z 8Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Philips 328P6AUBREB to monitor, który zachęca użytkownika technologią High Dynamic Range. Ma ona pozwalać na wyświetlanie bardziej rzeczywistych barw. Model ten oferuje przekątną ekranu – 31,5 cala w zadowalającej rozdzielczości QHD (2560×1440 px). Urządzenie wyróżnia się bogatym wyborem złącz oraz matowym ekranem z matrycą IPS. Jak monitor sprawił się na testach i czy rzeczywiście  technologia HDR pracuje tak, jak byśmy oczekiwali?

Wstecz1 z 8Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.