Connect
To Top

Podstawy produkcji muzycznej – od czego zacząć?

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Podstawy produkcji muzycznej

Z tego artykułu dowiesz się, jak powinny wyglądać podstawy produkcji muzycznej. Pamiętaj, że musisz również kontynuować praktyki i rozwijać swoje umiejętności. Dziś zaczniemy od domowego studia. Jeśli temat będzie interesujący pokażemy jak podłączyć sprzęt oraz jak nagrywać wokale, instrumenty na żywo oraz jak dodać instrumenty wirtualne i utworzyć ostateczną mieszankę.

 

Lekcja 1: Zakup sprzętu do domowego studia.

W naszej pierwszej lekcji, przyjrzymy się sprzętowi, który będzie Ci potrzebny do przygotowania własnego studia w domu. Nie musisz mieć tego wszystkiego, ale raczej to, co jest niezbędne by nagrać rodzaj muzyki, który chcesz dokonać w swoim domowym studiu.

 

Co będzie Ci potrzebne w przypadku podstawy produkcji muzycznej?

Zanim będziemy mogli rozpocząć naukę nagrywania, będziesz potrzebować kilka rzeczy. Urządzenia rejestrujące będą kosztować trochę pieniędzy, ale nie trzeba dużo wydawać, aby dużo uzyskać. W dalszej części artykułu dowiesz się, co proponuję na start.

Podstawy produkcji muzycznej - od czego zacząć?

Podstawy produkcji muzycznej – od czego zacząć?

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.