Site icon MenWorld.pl

Polska firma chce podbić świat swoim nowym oprogramowaniem.

POLSKA REWOLUCJA W ZARZĄDZANIU INFRASTRUKTURĄ I PRACOWNIKAMI W FIRMIE

Rynek systemów do zarządzania zasobami oprogramowania to bardzo perspektywiczny obszar, w którym tkwi ogromny potencjał. Jednak większość oferowanych produktów nie nadąża za najnowszymi trendami w świecie software. Nowoczesne aplikacje nie tylko realizują zaawansowane funkcje i zapewniają szybki czas reakcji, ale również prostą, intuicyjną obsługę. Log Global Edition, najnowszy produkt polskiej firmy Log Systems, oprócz tego, że spełnia powyższe kryteria, posiada unikalne cechy, niedostępne w konkurencyjnych rozwiązaniach. Oprogramowanie umożliwia efektywne zarządzanie nie tylko aplikacjami i usługami, ale również zasobami ludzkimi. Przyjazny interfejs sprawia, że system może być obsługiwany przez osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z zarządzaniem licencjami.  Na uwagę zasługuje fakt iż zakup oprogramowania praktycznie nie obciąży budżetu firmy. Koszt jednej licencji LOG Global Edition to zaledwie 1 Euro miesięcznie. Dzięki temu każde przedsiębiorstwo będzie mogło skorzystać z usług LOG System.

CZYM JEST LOG GLOBAL EDITION, NAJNOWSZE DZIEŁO FIRMY LOG SYSTEM?

LOG Global Edition oferuje wiele ciekawych funkcji, które pozwolą na kompleksową obsługę biznesu. Polskie przedsiębiorstwo stworzyło oprogramowanie posiadające między innymi bardzo zaawansowany kalendarz, który nie tylko intuicyjnie rozdziela pracę, lecz także monitoruje wydajność pracownika.

Oprogramowanie to posiada także rozbudowany helpdesk, który znacznie ułatwi pracę działu IT. Przykładowo, w przypadku awarii danego urządzenia w firmie jedna osoba zgłasza problem, a kolejni zainteresowani już wiedzą, że zgłoszenie zostało dokonane a helpdesk pracuje nad jego naprawą. Dzięki temu każdy zainteresowany tematem pracownik, może spokojnie czekać na komunikat helpdesku informujący o usunięciu usterki.

Kolejną ciekawą usługą jest monitoring licencji – to właśnie główna usługa polskiej firmy. W tym przypadku jednak Log Systems zastosował zupełnie nowe podejście do prezentacji zestawień. Aplikacje są starannie pogrupowane, w jednym okienku otrzymujemy informacje na temat statusu licencji, kosztu jaki musimy ponieść aby uzupełnić brakujące licencje a także co bardzo ważne, efektywności wykorzystania produktu. Dowiemy się czy na pewno musimy kupować kolejne licencje, jak również czy możemy lepiej wykorzystywać już posiadane, bądź zrezygnować z tych aplikacji, których praktycznie nie używamy.

CZY O PRODUKCIE POLSKIEJ FIRMY DOWIE SIĘ CAŁY ŚWIAT?

Firma poważnie myśli o rynkach Unii Europejskiej, a w dalszej kolejności Stanów Zjednoczonych (2020 r). Międzynarodowa ekspansja wymagać będzie dużych nakładów inwestycyjnych. Należy dodać, że 28 kwietnia br. LOG System podpisał umowę z marszałkiem województwa wielkopolskiego, która oficjalnie rozpocznie rozwój na rynku europejskim. Produkt już od maja będzie promowany we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Naszą grupę docelową stanowią firmy SMB (50-200 użytkowników). Do 2019 roku chcemy pozyskać w UE  około 10 procent tej grupy odbiorców, czyli około 160 tys. podmiotów. Liczymy, że  pozwoli nam to uzyskać przychody w wysokości 200 milionów euro. – wyjaśnia Grzegorz Filarowski, prezes zarządu.

Firma planuje do 2018 roku całkowicie zrezygnować ze sprzedaży bezpośredniej. To poważna deklaracja, biorąc pod uwagę fakt, iż w 2015 roku zaledwie 25 procent obrotu ze sprzedaży generowali partnerzy, choć pozyskali wielu cennych klientów takich jak GUS czy PGNiG. Również od 2018 LOG System nie będzie wspierać starszych wersji oprogramowania.

Exit mobile version