142
Views

Za niecałą godzinę, tj. o 18:00 rozpocznie się spotkanie towarzyskie Polska – Islandia. Będzie to ostatni sprawdzian przed Euro 2020, które startuje już niebawem. Poznaliśmy składy obu drużyn. Jedno jest pewne – Lewandowski zagra od pierwszej minuty.

Wiemy już, że Robert pojawi się na murawie od pierwszych minut spotkania. Raczej nasz trener, Paulo Sousa nie miał innego wyboru. Mowa oczywiście o kontuzjach, między innymi Krzysztofa Piątka czy Arka Milika, który ostatecznie nie jedzie na Euro 2020. Z kolei, jak już wspomniałem, zobaczymy w Poznaniu przede wszystkim Lewandowskiego i Zielińskiego. Obu tych panów trener nie sprawdzał na spotkaniu z Rosją. Warto przypomnieć, że pierwsze spotkanie w ramach Euro 2020, nasza drużyna rozegra 14 czerwca ze Słowacją. Jest to więc ostatni moment na sprawdzanie poszczególnych kopaczy, jak i taktyk, które trener przygotuje na nadchodzące mistrzostwa.

Polska – Islandia. Składy na mecz

Polska: Wojciech Szczęsny – Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Paweł Dawidowicz, Tymoteusz Puchacz – Grzegorz Krychowiak, Jakub Moder, Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński – Robert Lewandowski, Jakub Świerczok.

Islandia: Runarsson – Sampsted, Bjarnason, Hermannsson, Thorarinsson – Anderson, A. Gunnarsson, Bjarnason, Baldursson – A. Gudmundsson, Bodvarsson 

Przypominam, że spotkanie rozegrane będzie w Poznaniu dziś, 08.06.2021 o godzinie 18:00. Mecz możecie obejrzeć za pośrednictwem Polsatu Sport, TVP Sport oraz TVP 1, o czym informował już dziś Karol.

Przypomnijmy jeszcze powołania na Euro 2020

Kategoria artykułu
Sport
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.