Polskie playlisty w Spotify

Spotify z najnowszą funkcją. Sprawdź polskie playlisty

Ponad czterdzieści playlist z muzyką z rodzimej sceny czeka na posiadaczy aplikacji Spotify. Podzielono je na gatunki, ale znajdziemy także playlisty tematyczne. Przygotowano je dla osób, które chcą poznać polską muzykę, ale także dla tych, którzy są już jej fanami. Wśród ciekawych playlist w Spotify znajdziemy nie tylko podzielone na gatunki muzyczne. Są tam także takie utwory, które można preferować ze względu na nastrój. Znajdziemy więc takie zestawy jak jesienny Chill, muzyka do pracy, muzyka latynoska czy w trasie. W piątek mają pojawiać się nowe hity na playliście Top Hits Polska.

Co ciekawe, wszystkie playlisty przygotowano od podstaw. W niektórych z nich znajdują się utwory twórców z zagranicy. Co sądzicie o dzisiejszej aktualizacji? Według mnie każdy pomysł, który może sprawić, że wiele osób pozna polską muzykę jest dobry.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Apple zagroziło usunięciem Twittera z App Store? Co na to Musk?

Echa przejęcia serwisu społecznościowego przez Elona Muska ciąg dalszy....

Awans reprezentacji Polski w rankingu FIFA!

Awans reprezentacji Polski w najnowszym wirtualnym rankingu FIFA. Dzięki...

Dariusz Szpakowski odebrał nagrodę z rąk Ronaldo!

Dariusz Szpakowski to legendarny komentator sportowy, który czarował swoim...

KSI okradziony przez pracownika YouTube! Poważne oskarżenia!

KSI to jeden z najpopularniejszych YouTuberów na świecie. Jest...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!