206
Views

Kiedy Mariusz Pudzianowski po jednym z finałów zawodów Strongman tłumaczył, że wyższe miejsce w jednej z konkurencji “nic by nie dało”, na pewno nie spodziewał się, że kilkanaście lat później zostanie on ikoną polskiego internetu. Tak działo się w wielu przypadkach, dlatego też powstała mapa memów, na której możecie sprawdzić, czy przypadkiem jakiś kultowy filmik nie pochodzi z waszej miejscowości!

Mapa memów, czyli co i gdzie polskiego internetu

Paweł Jumper to postać kultowa, o której krążą mity, które można porównać tylko i wyłącznie z mitologią grecką. Każdy z nas trochę by się cykał wejścia do odpływu, a o byciu hardkorem pracującym w Hollywood marzy każdy z nas. Te i wiele innych kultowych haseł od lat rozbrzmiewają w polskim internecie i nawet po takim czasie cieszą i śmieszą tak samo, jak wtedy kiedy po raz pierwszy je zobaczyliśmy. Kto z nas nie słuchał wielkich bitew dwóch wielkich raperów – Kuli oraz Omena.

mapa memów
Pan Kazimierz był świadkiem mocnego uderzenia pioruna.

Przeczytaj także: Kolejne generacje memów. Jak ewoluował nasz humor?

Nie zastanawialiście się nigdy skąd pochodził ksiądz, który wiedział, że coś się dzieje albo gdzie piorun pie… nie będę mówił jak głośno? Teraz możecie znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania. W internecie pojawiła się mapa, która pokazuje, gdzie nagrano największe hity internetu w Polsce. Możecie więc zobaczyć, czy któraś z legend polskiej sieci internetowej nie mieszkała w waszych okolicach!

Kategoria artykułu
Kultura
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.