124
Views

Premiera Call of Duty Warzone 2 została oficjalnie zapowiedziana. Tytuł będzie dostępny dla graczy już od 16 listopada. Co przyniesie nam nowa odsłona najpopularniejszego battle royale na rynku?

Premiera Call of Duty Warzone 2 w listopadzie

Premiera Call of Duty Warzone 2 była wyczekiwana przez graczy na całym świecie już od jakiegoś czasu. Data premiery battle royale od Activision krążyła już po sieci od kilku miesięcy, jednak były to jedynie domysły. Teraz wiemy, że była ona prawdziwa – najnowsza część CoD Warzone 2 wystartuje 16 listopada 2022 roku.

Zarówno Modern Warfare II, jak i Warzone 2.0 mają odkrywać punkt zwrotny, jeśli chodzi o przyszłość popularnej serii FPS. Gry Call of Duty będą skupiać się teraz na postępach na różnych platformach (cross-progression) i współdzieleniem technologii w różnych wersjach gier. Zarówno MWII, jak i Warzone 2.0 będą wykorzystywać nowy silnik, który napędzał MW z 2019 roku.

Przeczytaj także: Wymagania sprzętowe Call of Duty Modern Warfare 2 w becie

Co nowego w Warzone 2.0?

Premiera Call of Duty Warzone 2 odbędzie się więc za równe dwa miesiące. Czym będzie różnił się ten tytuł od swojego poprzednika? Przede wszystkim gra będzie wieloosobowym rozszerzeniem Modern Warfare II. Akacja toczy się w Al Mazrah, fikcyjnym regionie w Azji Zachodniej. Deweloperzy wprowadzili nowy system zmniejszania się obszaru – jeden duży krąg zostanie zastąpiony trzema mniejszymi pierścieniami. Wykorzystano tutaj również DMZ, które określane jest jako “nowe sandboxowe rozwiązanie” oraz Gułag, w którym będzie można walczyć o powrót na pole walki w pojedynkach 2v2.

Co najważniejsze, zarówno MWII, jak i Warzone 2.0 będą korzystać z Ricochet Anti-Cheat, czyli narzędzia działającego na poziomie kernela – będzie monitorowało nasz sprzęt podczas rozgrywki w celu wyłapywania oszustów.

Premiera Call of Duty Warzone 2 już niebawem, będziecie grać?

Źródło: CoD

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.