231
Views

Philips OneBlade – co to takiego?

Philips OneBlade to przede wszystkim ostrze, które porusza się z prędkością 200 razy na sekundę. Dzięki temu skutecznie i precyzyjnie możemy wyregulować zarówno ten krótki, jak i dłuższy zarost. Co ważne, Philips zaprojektował konstrukcję tak, by golenie było łagodne dla naszej skóry. To zasługa zaokrąglonych końcówek oraz powłoki, która zapewnia poślizg.

Jak działa urządzenie? To proste. Wybieramy jedną, z dwunastu (lub czternastu) różnych długości (od 0,4 do 10 mm – wszystko zależy od konkretnego modelu) i rozpoczynamy golenie. Co ważne, ostrze jest dwustronne, dzięki czemu z łatwością nadamy kształt naszej brody tak, jak tego oczekujemy. Warto jeszcze wspomnieć, że golarka potrafi się bardzo dobrze dopasować do każdego kształtu twarzy, dzięki czemu możemy wydepilować także miejsca trudno dostępne, oraz te bardzo delikatne. Mało tego, ostrze wytrzymuje do czterech miesięcy pracy. Oczywiście wszystko zależy od naszego golenia. Ale przy założeniu, że depilujemy się dwa razy na tydzień, bez problemu będziemy je wymieniać co trzy – cztery miesiące. Na ostrzu znajduje się wskaźnik, który informuje, że czas udać się na zakupy.

Tak jak już wcześniej wspomniałem, OneBlade umożliwia golenie zarówno na mokro, jak i na sucho. Dzięki temu nie musimy używać pianki czy żelu. Muszę jeszcze wspomnieć, że golarka ta nie może być używana do golenia na gładko. To dlatego, że powierzchnia ostrza nie styka się z naszą skórą, dlatego po dotknięciu twarzy będzie wyczuwalny delikatny zarost.

Philips OneBlade to przede wszystkim specjalne ostrze.

Philips OneBlade to przede wszystkim specjalne ostrze.

 

Golarka, golarce nierówna

Przeglądając oferty golarek Pilips OneBlade możemy na pierwszy rzut oka zdziwić się, że za to samo urządzenie sprzedawcy oczekują raz 190, raz 220, a czasami nawet 280 złotych. Skąd taka rozbieżność? Otóż różnice tkwią w detalach! Przede wszystkim modele QP6505/21 oraz GP6505/20 oferują czas pracy bezprzewodowej, który wynosi 60 minut. Z kolei golarka Philips OneBlade Pro QP6520/20 pozwala na pracę przez 90 minut. Kolejną różnicą w poszczególnych modelach może być nasadka, która może oferować dwanaście lub czternaście różnych ustawień długości. Dzięki czemu wyregulujemy zarost od 0,4 mm do 1 mm. Oprócz tego możemy znaleźć modele z pełnym, cyfrowym wyświetlaczem LED, lub po prostu ze wskaźnikiem informującym o stanie naładowania baterii. Wersja najdroższa posiada dodatkowo etui podróżne oraz stację ładowania.

Philips OneBlade - na co zwracać uwagę?

Philips OneBlade – na co zwracać uwagę?

 

Niby golarki Philips OneBlade są różne, a jednak posiadają wspólne cechy

Golarki Philips OneBlade możemy kupić na przykład w sieci sklepów MediaExpert. Przeglądająć ofertę możemy znaleźć trzy dostępne modele. Wszystkie z nich oferują system hybrydowy, aczkolwiek to wynika z konstrukcji urządzeia. Atutem golarek OneBlade jest rónież ergonomiczna budowa oraz możliwość mycia pod bieżącą wodą. Jest to znacznym ułatwieniem jeśli chodzi o utrzymywanie urządzeia w czystości. Każda z golarek, niezależnie od modelu oferuje możliwość depilacji zarówno na mokro, jak i na sucho.

OneBlade to fajna alternatywa dla klasycznej maszynki

Golarka niezależnie od modelu, który nas interesuje w stu procentach spełnia swoją funkcję. Jest poręczna, precyzyjna, pozwala na golenie na sucho, jak i na mokro. Jeśli więc chcecie mieć cały czas świetnie wyglądającą brodę powinniście się zdecydować na zakup tego modelu. Mało tego, jestem pewny, że będzie to także świetny prezent dla każdego mężczyzny. Golarki Philips OneBlade dostępne są między innymi w sieci sklepów MediaExpert.

 

Materiał zewnętrzny.

Kategoria artykułu
Ciekawostki
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.