Connect
To Top

Innowacyjny produkt Apple. Przezroczysty pokrowiec do iPhone XR

Zapewne czytając tytuł tego newsa drapaliście się po głowie. Co może oferować przezroczysty pokrowiec do iPhone XR? Przecież takich produktów jest na rynku ogrom. Praktycznie każdy model smartfona może posiadać tego typu sylikonową ochronę.

Przezroczysty pokrowiec do iPhone XR

Innowacyjność tego produktu polega na tym, że to oficjalny wyrób Apple. Dlatego też każdy szanujący się fan tej parki powinien posiadać taki przezroczysty pokrowiec do iPhone XR. Oczywiście domyślam się, że fanboy’e zakupili już komplet smartfonów Apple. Inna opcja nie wchodzi w grę. Skąd pomysł na taką przezroczystą ochronę tego modelu? iPhone XR będzie sprzedawany w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Dlatego też aby nie ukrywać ładnej obudowy pod przykryciem jakiegoś kolorowego silikonu czas kupić coś, co będzie prawdziwie “amazing”.

Przezroczysty pokrowiec do iPhone XR będzie kosztował 40 dolarów. Dostępność tego gadżetu planowana jest na 26 października. Cóż, czytając niektóre komentarze na innych portalach można rzeczywiście stwierdzić, że wszyscy będą zadowoleni. Klient zapłaci i będzie się cieszył oficjalnym produktem. Apple będzie liczyło pieniążki. A reszta będzie mogła z przymrożeniem oka czytać właśnie takie artykuły. Nie żebym się czepiał, ale Motorola czy Huawei od dawna dostarczają pokrowce do swoich modeli. Nikt nie uznaje tego za “amazing” z prostej przyczyny. Nie ma loga z nadgryzionym jabłkiem na obudowie. Swoją drogą, zauważyłem, że inni producenci oferują już takie pokrowce do produktów Apple. Oczywiście muszą być one droższe, bo przecież logo zobowiązuje. Trochę to zabawne, a trochę przykre.

Przeczytaj też: Apple iPhone 7 wady i zalety.

Źródło: Telepolis, 9to5mac.

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media