Trzech Polaków w finale Ligi Europy? Dziś mecze rewanżowe!: Przyszłość Milika wyjaśniona. Juventus podjął decyzję
88
Views

Przyszłość Milika do tej pory była niepewna. Polak formalnie był zawodnikiem Olympique Maryslia, jednak poprzedni sezon spędził w Juventusie. Włoski klub miał czas, aby podjąć decyzję o tym, czy kupuje Polaka, czy nie. Napastnik zdaje się wiedzieć, gdzie zagra w kolejnych latach.

Juventus zdecydował, co zrobi z Milikiem.

W sierpniu poprzedniego roku Juventus zdecydował się na ściągnięcie Arkadiusza Milika do swojej drużyny. Polak nie mógł dogadać się z trenerem Olympique Marsylia, pomimo tego, że regularnie trafiał do siatki. Dlatego też francuski klub zdecydował się na wypożyczenie Polaka.

Przeczytaj także: Kolejny Polak w NBA. Polska urośnie w siłę!

Napastnik, który w przeszłości występował m.in. w Ajaxie Amsterdam czy Napoli świetnie wpasował się w wizję gry Massimiliano Allegriego i do momentu kontuzji był graczem regularnie pojawiającym się na boisku. Przyszłość Milika nie była jednak pewna, jednak to zdało się wyjaśnić.

Trzech Polaków w finale Ligi Europy? Dziś mecze rewanżowe!: Przyszłość Milika wyjaśniona. Juventus podjął decyzję
Przyszłość Milika wyjaśniona. Juventus podjął decyzję

Przyszłość Milika wyjaśniona. Juve ściągnie piłkarza na dobre

Jak podaje dziennik “La Stampa”, przyszłość Milika wyjaśniona zostanie w ciągu najbliższych godzin. Juventusu zdecydował się na ściągnięcie polskiego zawodnika, który w ostatnich miesiącach stał się ważnym ogniwem zespołu Allegriego. W ramach wypożyczenia Włosi zapewnili sobie opcję wykupienia zawodnika, a klauzula opiewała na 7 milionów euro.

Przyszłość Milika wyjaśniona. Juventus podjął decyzję
Przyszłość Milika wyjaśniona. Juventus podjął decyzję

Włoski klub jest bardzo zadowolony z dotychczasowych występów polskiego napastnika, dlatego też zdecydował się na definitywny transfer Polaka z klubu z Marsylii. W 37 spotkaniach w barwach Starej Damy Milik strzelił 9 bramek i zanotował jedną asystę.

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.