126
Views

Pudzian w Fame MMA? Jedno zdjęcie, a tyle emocji i spekulacji. W końcu dowiedzieliśmy się, czy znany na całym świecie strongman pojawi się na popularnej gali freak fightowej.

Skromny, pracowity, popularny w Polsce, Mariusz Pudzianowski, na co dzień mieszkający w Białej Rawskiej, udał się do studia Kanału Sportowego, aby wziąć udział w wywiadzie HEJT PARK – PRZEJDŹMY NA TY. W sumie, zachęcam do oglądania, gdyż można dowiedzieć się naprawdę wiele ciekawych informacji o nim. Tym bardziej, że to naprawdę długi wywiad, a takich można policzyć “na palcach”. Mariusz spotkał się z Mateuszem Borkiem. Co ciekawe, pojawiło się pytanie związane z popularnym zdjęciem, które dodał Wojciech Gola. Pudzian w Fame MMA? Strongman odniósł się do tej sprawy.

Pudzian w Fame MMA Mariusz rozwiał wszystkie wątpliwości
Pudzian w Fame MMA Mariusz rozwiał wszystkie wątpliwości

Pudzian w Fame MMA? Mariusz postanowił wypowiedzieć się na ten temat

Trzy tygodnie temu na swoim profilu na Instagramie, Wojciech Gola opublikował zdjęcie z Mariuszem Pudzianowskim. Pojawiło się wiele pytań, czy to oznacza, że Pudzian pojawi się w Fame MMA? Bohater zdjęcia podczas tego przyjemnego wywiadu powiedział wprost, że fotka została wykonana przypadkowo. Wojtek zapytał Mariusza o to czy może opublikować to zdjęcie. Mistrz świata zezwolił na publikację, a to “uruchomiło” falę pytań.

Pudzian w Fame MMA? Mariusz rozwiał wszystkie wątpliwości
Pudzian w Fame MMA? Mariusz rozwiał wszystkie wątpliwości.

Oczywiście, wszyscy myśleli, że Mariusz po 25-tej walce dla KSW opuści federację i przejdzie do Fame MMA. Pudzian rozwiał wszystkie wątpliwości podczas wywiadu dla Kanału Sportowego. Oznajmił, że nie, nie przechodzi do federacji reprezentowanej przez Wojciecha Golę. Powiedział, że Gola zapytał o możliwość “transferu”, a co Pudzianowski odpowiedział “kto wie co będzie za cztery czy trzy lata”. Co ciekawe, Mariusz oznajmił również, że Fame MMA nie jest jedyną federacją, która proponuje mu walki. Na chwilę obecną nie ma jednak planów zmiany – walczy dla KSW i kropka.

Mariusz nie przechodzi do Fame MMA. Przynajmniej na chwilę obecną

Ja się mu wcale nie dziwię. Zarabia naprawdę dobre pieniądze walcząc dla KSW, a wszyscy dobrze wiemy, że poziom sportowy jest tam znacznie wyższy niż w przypadku walk influencerów, którzy często ze sportem nie mają wiele wspólnego. W sobotę Mariusz Pudzianowski będzie walczył z Michałem Materlą i to właśnie w KSW będziemy mogli zobaczyć prawdziwą konfrontację sztuk walki. Oczywiście, nie ujmując Fame MMA, które faktycznie zaprasza coraz lepszych zawodników, jednak, mi osobiście, federacja Wojtka Goli kojarzy się bardziej z rozrywką niż ze sportem zawodowym.

Pamiętajmy, że 45-letni Mariusz pomimo tego, że nadal ma rewelacyjną formę, w pewnym momencie może powiedzieć “dość” i odejść. Znając jednak jego podejście do życia i do sportu, jestem pewien, że nie również w Fame MMA pokazałby nam świetne show na wysokim, sportowym poziomie.

Pudzian w Fame MMA? Mariusz rozwiał wszystkie wątpliwości
Pudzian w Fame MMA? Mariusz rozwiał wszystkie wątpliwości.

Źródło zdjęć: profile na Facebooku oraz Instagramie.

Kategoria artykułu
Sport
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.