80
Views

Sprawa wygląda tak. Od jutra, tj. 04.11 w sieci Euro RTV AGD będziecie mogli kupić słuchawki Razer Kraken za 49 zł! To nie żart! Sieć elektromarketów postanowiła obniżyć cenę o 200 złotych! Macie mało czasu, bowiem promocja będzie trwać przez dwa dni: 04-05.11, chociaż wątpię, że słuchawki będą leżeć na wystawie dłużej niż pięć minut.

Razer Kraken za 49 zł! Takiej promocji dawno nie widziałem
Razer Kraken za 49 zł! Takiej promocji dawno nie widziałem

Jeśli nie dowierzacie, że można kupić te słuchawki w takiej niskiej cenie, jako dowód pokazuję link do Pepper. Jak widać, faktycznie, Razer Kraken za 49 zł to nie żaden żart. Dodam tylko, że są to słuchawki, które świetnie sprawdzą się wśród posiadaczy PC-tów, jak i konsol Sony oraz Microsoft. Model ten łączy się za pomocą przewodu (długość 1,3 m) zakończonego złączem Jack 3,5 mm. Słuchawki potrafią generować dźwięk przestrzenny 7.1 i są cenione przede wszystkim wśród graczy, dlatego fani dobrego brzmienia pod względem muzyki nie powinni nawet spoglądać w kierunku Kraken’ów.

Razer Kraken za 49 zł! Takiej promocji dawno nie widziałem
Razer Kraken za 49 zł! Takiej promocji dawno nie widziałem

Razer Kraken za 49 zł! Takiej promocji dawno nie widziałem

Marka Razer niejednokrotnie pojawiała się na łamach naszego portalu. Nic dziwnego w tym, że jest bardzo popularnym przedsiębiorstwem. Oferuje solidny sprzęt i jest ceniona w środowisku graczy. Co ciekawe, pod koniec ubiegłego roku mieliśmy okazję testować model Kraken BT Kitty Edition na łamach naszego portalu. Możecie przeczytać opinię naszego autora na ich temat by stwierdzić czy warto decydować się na zakup czy jednak nie. Chociaż prawdę mówiąc, jeśli mielibyście faktycznie okazję “dorwać je” w tak atrakcyjnej cenie, nie zastanawiałbym się dwa razy. Szczególnie, że widać, że jest to dobry model, skoro doczekał się już trzeciej odsłony. Tak – ta w sklepie to pierwsza wersja słuchawek, które wypuścił producent na rynek jakiś czas temu.

Razer Kraken za 49 zł! Takiej promocji dawno nie widziałem
Kategoria artykułu
Peryferia
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

All Comments

 • To są zwykle wersję Kraken. Nie obsługują żadnego dźwięku 7.1 mam takie same w domu. Dopiero Kraken V2 i Kraken X Kraken pro itd obsługują dźwięk przestrzenny.. to jest pewnie ta stara wersja V1.

  Loczeq 10/11/2022 15:50
 • Posiadam te słuchawki i używam do XSX. Tak jak napisał kolega wyżej, dźwięk jest mega płytki. Żeby uzyskać jakieś dobre pozycjonowanie przeciwnika to musiałem dużo czasu poświęcić w Dolby Atmos a i tak słychać, że ten dźwięk jest nienaturalny. Na stronie Razera jest napisane że dźwięk 7.1 jest dostępny tylko na Win 10. Jako plus ładny design (chodzi o kolor zielony) oraz żel chłodzący w nausznikach. Ale jeśli chodzi o dźwięk to lepiej dołożyć trochę do innych:)

  Tom 10/11/2022 09:03
 • Ja też słyszałem ze to pomylka byla i te słuchawki w systemie w normalnej cenie były. Doatali zakaz wystawiania ich na sale sprzedaży.

  Seba 09/11/2022 18:35
 • Nawet za 100zł są do dupy ,grają straszliwie płytko , tak samo źle nagrywa mikrofon. Jedyna zaletą to to że są wygodne

  Użytkownik razera 09/11/2022 16:12
 • G prawda! Nie było takiej promocji a z peppera wątek wyparował bo to ściema była. Więcej rzetelnego dziennikarstwa, mniej pajacowania…

  Liczba głosów 09/11/2022 07:48
  • Nie żadna ściema a błąd cenowy. Udało się kupić słuchawki w takiej cenie kilku osobom po czym promocja zniknęła. Nie jest więc to kłamstwo.

   Daniel Laskowski 09/11/2022 11:16
 • Tak. Tylko dlaczego o takiej promocji nic nie było wiadomo a nawet jak między 4-5.11 się pytało obsługi w punktach euro RTV AGD to twierdzili że to jakaś pomyłka ??

  Waldemar 07/11/2022 00:06