156
Views

Repo Man to nowy projekt toruńskiego studia Baldur Games, które wcześniej stworzyło grę typu hack’n’slash – Grave Keeper. Wydawcą będzie Ultimate Games S.A.

Produkcja ta pozwoli na bliższe poznanie komorniczego świata, czyli branży owianej pewną tajemniczością i czasem także złą sławą. Co istotne, Repo Man zaprezentuje poważne podejście do tematu. Nie zabraknie tutaj wyborów moralno-etycznych, a niektóre sytuacje mogą być dla graczy naprawdę trudne” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Gra będzie koncentrować się na trybach dla pojedynczego gracza. Jak wyjaśnia Baldur Games, Repo Man umożliwi bliższe wejście w branżę komorniczą, podejmowanie się zróżnicowanych zleceń i zrobienie błyskotliwej kariery. Gra zaoferuje rozbudowaną rozgrywkę, która będzie polegać głównie na próbach zajęcia wartościowych rzeczy znajdujących się w posiadaniu dłużników. To może wymagać nie tylko biegłości w szukaniu cennych przedmiotów, ale też np. dostania się do zamkniętych pomieszczeń czy obserwacji dłużnika.

Kluczem do sukcesu w symulatorze komornika będzie skuteczność działań. Jak podkreślają twórcy, duże znaczenie będą mieć jednak także np. znajomości wśród urzędników czy dodatkowe wsparcie podczas akcji. Rozgrywka zostanie wzbogacona również o elementy losowe.

Jak wynika z zapowiedzi studia Baldur Games, do dyspozycji graczy oddane zostanie jedno miasto z mocno zróżnicowanymi dzielnicami (np. bogate rejony z licznymi willami i zabudowania przemysłowe).

Premierę nowego symulatora zaplanowano na PC (Steam) na IV kw. 2020 r. Repo Man pojawi się najprawdopodobniej również na konsolach.

Kategoria artykułu
Informacje Prasowe
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.