Repo Man

Repo Man – powstaje symulator komornika!

Repo Man to nowy projekt toruńskiego studia Baldur Games, które wcześniej stworzyło grę typu hack’n’slash – Grave Keeper. Wydawcą będzie Ultimate Games S.A.

Produkcja ta pozwoli na bliższe poznanie komorniczego świata, czyli branży owianej pewną tajemniczością i czasem także złą sławą. Co istotne, Repo Man zaprezentuje poważne podejście do tematu. Nie zabraknie tutaj wyborów moralno-etycznych, a niektóre sytuacje mogą być dla graczy naprawdę trudne” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Gra będzie koncentrować się na trybach dla pojedynczego gracza. Jak wyjaśnia Baldur Games, Repo Man umożliwi bliższe wejście w branżę komorniczą, podejmowanie się zróżnicowanych zleceń i zrobienie błyskotliwej kariery. Gra zaoferuje rozbudowaną rozgrywkę, która będzie polegać głównie na próbach zajęcia wartościowych rzeczy znajdujących się w posiadaniu dłużników. To może wymagać nie tylko biegłości w szukaniu cennych przedmiotów, ale też np. dostania się do zamkniętych pomieszczeń czy obserwacji dłużnika.

Kluczem do sukcesu w symulatorze komornika będzie skuteczność działań. Jak podkreślają twórcy, duże znaczenie będą mieć jednak także np. znajomości wśród urzędników czy dodatkowe wsparcie podczas akcji. Rozgrywka zostanie wzbogacona również o elementy losowe.

Jak wynika z zapowiedzi studia Baldur Games, do dyspozycji graczy oddane zostanie jedno miasto z mocno zróżnicowanymi dzielnicami (np. bogate rejony z licznymi willami i zabudowania przemysłowe).

Premierę nowego symulatora zaplanowano na PC (Steam) na IV kw. 2020 r. Repo Man pojawi się najprawdopodobniej również na konsolach.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Szerokiej drogi mistrzu kierownicy… Nie żyje Burt Reynolds