reprezentacja polski, Czechy vs Polska. Trudne zadanie Polaków stało się jeszcze trudniejsze!; Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK]
180
Views

Kadra rozpoczyna erę z Fernando Santosem u sterów. Już w piątek Polacy zagrają pierwszy mecz eliminacyjny do Euro 2024 przeciwko Czechom. Okazuje się, że na horyzoncie jest mecz z gigantem europejskiego futbolu – reprezentacja Polski zagra mecz towarzyski z topową reprezentacją!

Początek eliminacji już jutro

Reprezentacja Polski zagra już jutro swój pierwszy mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024, które rozegrają się w Niemczech. Pierwszym przeciwnikiem polskiej kadry narodowej będą Czechy. Mecz Polaków jest o tyle ważny, że będzie to pierwsze spotkanie pod wodzą Fernando Santosa.

Przeczytaj także: Tego w NBA jeszcze nie było! Co za amatorka!

Selekcjoner reprezentacji Polski wyznał, że plan na pierwsze dwa mecze el. Euro 2024 (z Albanią w pon., 27 marca) to zdobycie sześciu punktów. Z racji tego, że po tych dwóch marcowych meczach kolejny rozegrany zostanie dopiero w czerwcu na wyjeździe z Mołdawią, to trzeba wypełnić tę lukę. Podobno na horyzoncie jest mecz z gigantem futbolu

reprezentacja polski
Kadr z filmu “PEŁNI SZCZĘŚCIA NIE MA. Kulisy meczu Meksyk – Polska” na kanale Łączy Nas Piłka/YouTube

Reprezentacja Polski zagra towarzysko z Niemcami

Z racji tego, że Mistrzostwa Europy 2024 zostaną rozegrane na terenie Niemiec, to reprezentacja tego kraju nie musi grać w eliminacjach. Dlatego też szukają oni sparing partnerów, którzy pomogą im przetestować formę przed turniejem. W czerwcu, obok Ukrainy i Urugwaju, rywalem Niemców mają być także Polacy.

Nowy trener reprezentacji. Prezes PZPN podaje nowe nazwiska, Reprezentacja Polski zagra z gigantem! "To pewne!"
Polska miałaby zagrać z Niemcami w Warszawie. Nie ma jednak pewności, że będzie to stadion Narodowy.

Mecz towarzyski, w którym reprezentacja Polski zagra z Niemcami, maiłby odbyć się w Warszawie i co ciekawe, jak podaje portal Interia, ma być to oficjalne pożegnanie Jakuba Błaszczykowskiego z drużyną narodową.

Źródło: Sportschau/Interia

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.