Connect
To Top

Roboty edukacyjne, kamera 360, projektor – Solectric zaprasza na IFA

Na trwających w Berlinie targach IFA 2019, firma Solectric GMBH Polska prezentuje kilka nowości m.in. inteligentnego robota edukacyjnego marki DJI, kamerkę sportową Insta360 GO i projektory XGIMI MoGo Pro, H3 oraz Z4. Na zwiedzających czekają również ciekawe nowości produktowe innych firm z szerokiego portfolio Solectric GMBH Polska.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Na stoisku Solectric znajdują się urządzenia światowych liderów w swoich kategoriach.

Wśród nich można zobaczyć robota edukacyjnego o nazwie DJI RoboMaster S1, który został zaprojektowany, aby wykorzystać potencjał każdego ucznia. Model S1 pozwala zgłębiać tajniki matematyki, fizyki, czy programowania, poprzez wciągające gry i inteligentne tryby. “Firma DJI, znana dotychczas przede wszystkim z produkcji dronów, pojawia się na rynku robotów edukacyjnych i od razu bardzo wysoko zawiesza poprzeczkę, tworząc rewelacyjnego robota, który ma wartość edukacyjną, ale i jest skierowany do fanów gamingu” – mówi Marek Krygier, CEO Solectric GMBH Polska.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.