Temat dość… nietypowy i być może krępujący, aczkolwiek odkąd na stronie Roksa.pl widnieje informacja o zakończeniu działalności wiele osób zadaje sobie pytanie. Gdzie znajdę ogłoszenia towarzyskie? To znaczy, wiecie jakie. Uspokajam: takich stron jest od groma. Panowie i Panie – nie martwcie się. Nadal jest wiele portali, gdzie znajdziecie kolegę lub koleżankę na wieczór, czy tam kilka chwil.

Patrząc na liczbę różnych, czasami zabawnych, wiadomości można dojść do wniosku, że Roksa.pl była jak Disco Polo. Nikt się nie przyznaje, że zna, ale wystarczy “zarzucić” hasłem, a nagle okazuje się, że każdy kojarzy. Tak czy inaczej, portal nie działa i nic z tym nie zrobimy. Od prawie dwudziestu lat ludzie mogli tam znaleźć ogłoszenia towarzyskie. To znaczy, wiecie jakie. Szmat czasu – 20 lat w sieci to wręcz wieczność. Ale jak widać, nic nie trwa wiecznie. Trzeba sobie z tym jakoś radzić, dlatego wiele osób zadaje sobie pytanie: gdzie znajdę ogłoszenia towarzyskie? Uspokajam – alternatywnych portali jest od groma!

Roksa.pl nie działa. Gdzie znajdę ogłoszenia towarzyskie?
Roksa.pl nie działa. Gdzie znajdę ogłoszenia towarzyskie?

Roksa.pl nie działa. Gdzie znajdę ogłoszenia towarzyskie?

Sam nie miałem nigdy okazji skorzystania z takich usług towarzyskich, aczkolwiek jak już wspomniałem – nazwę portalu i oferowane tam treści (czyt. usługi) kojarzyłem. Dlatego postanowiłem sprawdzić czy istnieje alternatywa. Ba, nawet nie wiecie ile takich portali działa w sieci! Ogólnie współczuję sobie i swojej historii przeglądania. Zapomniałem zrobić to w trybie incognito, ale tak to jest, jak człowiek nie jest w temacie. Żarty, żartami. Skupmy się na portalach, gdzie znajdują się ogłoszenia towarzyskie.

Rozeznałem się w temacie i doszedłem do wniosku, że największym konkurentem dla Roksa.pl, gdzie znajdują się anonse towarzyskie jest portal Odloty.pl. Nie linkuje, gdyż nie chcę aby Google uznało nasz portal za ten propagujący treści erotyczne. Będziecie zainteresowani, skopiujecie link i znajdziecie to, czego szukacie. Prawda? Idąc dalej w wynikach wyszukiwania znajdziemy kolejne portale z podobnymi treściami. Ogłoszenia towarzyskie pojawiają się również na takich portalach jak eamore.com.pl, topkobiety.pl oraz boonga.pl. Z resztą, wpiszecie w wyszukiwarce anonse towarzyskie i takich stron znajdziecie od groma.

Jeśli znajdziesz czas, możesz sprawdzić inne nasze artykuły z kategorii świat dorosłych.

Gdzie jeszcze szukać tego typu “usług”? Wydaje mi się, że trzeba sprawdzić portale oraz gazety lokalne. Zapewne tam także znajdują się takie ogłoszenia, gdyż jak wiadomo, reklama dźwignią handlu. Domyślam się, że i tam umieszczone są oferty pań i panów.

A gdyby tak nie szukać anonsów towarzyskich, tylko znaleźć tą prawdziwą “drugą połówkę”, z którą spędzicie resztę życia? Warto i taką opcję rozważyć. Może nie będzie tak łatwo, ale zaufacie mi – warto.