Rosjanie planują ucieczkę z Rosji? Wszystko przez słowa Putina!

Władimir Putin wygłosił orędzie do narodu rosyjskiego, w którym wspomniał o bezpieczeństwie ochrony kraju i integralności Rosji. Mowa tutaj przede wszystkim o mobilizacji wojskowej i broni atomowej. Okazuje się, że apelacja wywołała spore zamieszanie wśród obywateli, ponieważ Rosjanie planują ucieczkę z Rosji. Sugerują to dane z wyszukiwarki.

Putin z apelem do swoich rodaków

Władimir Putin, przywódca Federacji Rosyjskiej wygłosił orędzie, którym porusza kwestie bezpieczeństwa kraju, integralności Rosjan oraz nawołuje do wojennej mobilizacji i porusza kwestie broni atomowej. Było to pierwsze orędzie do narodu od początku inwazji rosyjskiej na Ukrainę.

Putin zapewnił, że jego intencją jest ochrona integralności terytoriów ziem rosyjskich, w tym nowych obwodów, które zostały dołączone do kraju w ostatnim czasie. Wyraził się jasno, że użyje wszystkiego, by to zrobić. Niestety, mówimy tutaj o bombie atomowej.

Rosjanie planują ucieczkę z Rosji? Wszystko przez słowa Putina!
Putin wygłosił orędzie do swoich rodaków.

Przeczytaj także: Władimir Putin wygłosił orędzie do narodu. Częściowa mobilizacja oficjalnie ogłoszona

Rosjanie planują ucieczkę z Rosji?

Zanim jednak doszło do prezydenckiego orędzia, poruszenie w Rosji było ogromne i widać to było po ruchu w sieci. Po danych z wyszukiwarki Google możemy sądzić, że Rosjanie planują ucieczkę z Rosji. Jeszcze wczoraj wieczorem w popularnej wyszukiwarce internetowej na terenie Federacji Rosyjskiej dominowały dwa hasła – „jak opuścić kraj” i „jak odroczyć powołanie do wojska”.

Patrząc na to, co dzieje się w Federacji Rosyjskiej nic dziwnego, że Rosjanie planują ucieczkę z Rosji. Nie każdy chce zginąć w tej bezsensownej wojnie, dlatego też ludzie szukają sposobów na uniknięcie wojskowej służby lub wyjazdu z kraju. Według Google Trends szczyt wyszukiwań dotyczących odroczenia służby wojskowej padł na 13:00, natomiast w przypadku informacji dotyczących opuszczenia kraju, najwięcej wyszukiwano ich w okolicach 18:00.

Źródło: Twitter/ Zdjęcie: Pexels

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Tak Polska zagra z Holandią! Oto skład Biało-Czerwonych!

Już dziś reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią w...

Rośnie płaca minimalna. Wzrost płac o nawet 600 złotych!

Rząd od dawna zapowiadał, że płaca minimalna wzrośnie. Od...

Aplikacja Biedronka cieszy się ogromną popularnością

Sieć sklepów Biedronka pochwaliła się wynikami popularności jakie osiągnęła...

Nagość na Instagramie? Koniec z tym! Serwis wprowadza nowe rozwiązanie

Nagość na Instagramie to chleb powszedni, dlatego też Meta...

Polska vs Holandia. Gdzie oglądać mecz Ligi Narodów?

Reprezentacja Polski powoli przygotowuje się od Mistrzostw Świata w...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj