131
Views

Władimir Putin wygłosił orędzie do narodu rosyjskiego, w którym wspomniał o bezpieczeństwie ochrony kraju i integralności Rosji. Mowa tutaj przede wszystkim o mobilizacji wojskowej i broni atomowej. Okazuje się, że apelacja wywołała spore zamieszanie wśród obywateli, ponieważ Rosjanie planują ucieczkę z Rosji. Sugerują to dane z wyszukiwarki.

Putin z apelem do swoich rodaków

Władimir Putin, przywódca Federacji Rosyjskiej wygłosił orędzie, którym porusza kwestie bezpieczeństwa kraju, integralności Rosjan oraz nawołuje do wojennej mobilizacji i porusza kwestie broni atomowej. Było to pierwsze orędzie do narodu od początku inwazji rosyjskiej na Ukrainę.

Putin zapewnił, że jego intencją jest ochrona integralności terytoriów ziem rosyjskich, w tym nowych obwodów, które zostały dołączone do kraju w ostatnim czasie. Wyraził się jasno, że użyje wszystkiego, by to zrobić. Niestety, mówimy tutaj o bombie atomowej.

Rosjanie planują ucieczkę z Rosji? Wszystko przez słowa Putina!
Putin wygłosił orędzie do swoich rodaków.

Przeczytaj także: Władimir Putin wygłosił orędzie do narodu. Częściowa mobilizacja oficjalnie ogłoszona

Rosjanie planują ucieczkę z Rosji?

Zanim jednak doszło do prezydenckiego orędzia, poruszenie w Rosji było ogromne i widać to było po ruchu w sieci. Po danych z wyszukiwarki Google możemy sądzić, że Rosjanie planują ucieczkę z Rosji. Jeszcze wczoraj wieczorem w popularnej wyszukiwarce internetowej na terenie Federacji Rosyjskiej dominowały dwa hasła – “jak opuścić kraj” i “jak odroczyć powołanie do wojska”.

Patrząc na to, co dzieje się w Federacji Rosyjskiej nic dziwnego, że Rosjanie planują ucieczkę z Rosji. Nie każdy chce zginąć w tej bezsensownej wojnie, dlatego też ludzie szukają sposobów na uniknięcie wojskowej służby lub wyjazdu z kraju. Według Google Trends szczyt wyszukiwań dotyczących odroczenia służby wojskowej padł na 13:00, natomiast w przypadku informacji dotyczących opuszczenia kraju, najwięcej wyszukiwano ich w okolicach 18:00.

Źródło: Twitter/ Zdjęcie: Pexels

Kategoria artykułu
Internet
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.