135
Views

Sony przygotowało wielką letnia wyprzedaż dla użytkowników konsol PlayStation. Od dziś w sklepie PS Store można kupić tytuły z najwyższej półki w bardzo atrakcyjnych cenach! Przecenione zostały gry zarówno na konsolę PS4, PS Vita, jak i na nową generację konsol PlayStation 5!

Wielka wyprzedaż w sklepie PS Store

Japoński gigant, jak co roku uruchomił wielką promocję w swoim sklepie z grami dla konsol. W bibliotece PS Store znajdują się tysiące gier, a teraz ponad 1300 z nich zostało przecenionych i dostępne są w naprawdę atrakcyjnych cenach. Posiadacze konsol PlayStation 4, PlayStation 5 i PS Vita mogą kupować gry w niższych cenach.

Gier, które zostały przecenione, jest ponad 1300, dlatego też każdy na pewno znajdzie tytuł dla siebie. W niższej cenie znajdziemy niszowe tytuły oraz najbardziej kasowe produkcje AAA. Zaliczają się do nich takie kultowe serie jak Battlefield, Far Cry, Star Wars czy Resident Evil. Promocja, która rozpoczęła się dziś, potrwa aż do 19 sierpnia. Czwartego dnia nadchodzącego miesiąca oferta przecenionych tytułów ulegnie powiększeniu.

Ponad tysiąc gier z nową ceną

W wielkie promocji na PS Store wzięło udział ponad 1300 tytułów na konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i PS Vita. Wśród przecenionych tytułów znajdziemy m.in. God of War w cyfrowej edycji Deluxe (62 PLN), Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PS4 i PS5 (186,75 PLN), a wersja Ultimate wyceniono na 274,59 PLN. Dodatkowo znajdziemy też przecenioną poprzednią odsłonę gry Marvel’s Spider-Man – edycja gry roku kosztuje 125,40 PLN (wszystkie DLC), a standardowa gra 84,50 PLN.

Przeczytaj także: Gry z PlayStation trafią… na Netflix?

Wśród przecenionych tytułów znajdziemy także Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a (39,50 zł), Bloodborne (39,50 PLN). Przeceniono także serie Battlefield, Call of Duty, Borderlands, FIFA 21 czy NBA 2k21 na konsolę nowej generacji. Wszystkie tytuły znajdziecie na stronie sklepu PS Store.

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.