Site icon MenWorld.pl

Rzetelne źródło potwierdza! Szykują się remastery trzech gier z serii GTA!

Kilka dni temu pojawiła się informacja, która sugerowałaby, że studio Rockstar Games szykuje się do odświeżenia swoich popularnych gier. Sugerowało się, że będzie to jeden tytuł z serii GTA oraz pierwsza odsłona Red Dead Redemption. Rzetelne źródło potwierdziło, że doczekamy się aż trzech tytułów z serii Grand Theft Auto, które zostaną zremasterowane!

Rockstar Studios przygotowuje się do odnowienia kultowych gier

Seria Grand Theft Auto jest tak kultowa, że nawet 8 lat po premierze GTA V, tytuł w dalszym ciągu przynosi ogromne zyski. Kilka dni temu wydawca gier Rockstar Studios, Take-Two potwierdziło, że w roku rozliczeniowym 2022 pojawią się odświeżone wersje “gier, które już wyszły”. Od razu zaczęły się spekulacje na temat tego, o jakich tytułach jest mowa. Wielu twierdziło, że Rockstar odnowi GTA 4, inni mówili, że pod lupę wejdzie San Andreas, a także pierwsza część gry RDR.

Przeczytaj także: Rockstar szykuje remaster RDR i GTA San Andreas?

Okazuje się jednak, że dobrych wiadomości może być zdecydowanie więcej. Rockstar może planować remastery kilku gier z serii Grand Theft Auto oraz wcześniej wspomnianej pierwszej części Red Dead Redemption. Światło dzienne na sprawę rzucił leaker Yan2295. Jest on bardzo rzetelnym źródłem, jeśli chodzi o sprawy dotyczące ruchów Rockstar Games Studio.

Otrzymamy trzy odświeżone gry z serii GTA?

Yan2295 postanowił odpowiedzieć na pytanie zadane przez jednego z użytkowników serwisu Twitter. Według niego Rockstar i Take-Two szykują się do wydania trzech zremasterowanych tytułów z serii GTA. Mowa tutaj o konkretnych częściach, czyli GTA 3, Vice City oraz San Andreas, które należą do trylogii serii. Jak widać, na tą chwilę wydawnictwo nie planuje odmładzać “czwórki”. Tytuł jest na tyle “świeży”, że studio nie ma w planach uaktualniania jego grafiki.

Leaker to bardzo wiarygodne źródło, z którym w przeszłości musieli kontaktować się przedstawiciele wydawnictwa Take-Two. Yan2295 ujawniał tajemnice gier Rockstar Games, dlatego też wydawca nie mógł sobie pozwolić na takie działania. Od tamtego czasu użytkownik mocno ograniczył rozprzestrzenianie informacji. Szkoda tylko, że nie udało się mu dowiedzieć czegoś więcej na temat Grand Theft Auto 6.

Exit mobile version