Samsung ma nowy projekt składanego smartfona. Lepszy niż dotychczas!

Składane smartfony stają się coraz popularniejsze, a branża technologiczna nie lubi stagnacji. Dlatego też Samsung cały czas pracuje nad kolejnymi projektami swoich składanych smartfonów. Do sieci wyciekł projekt południowokoreańskiego producenta. Czy będzie to rewolucja na rynku?

Samsung przygotowuje rewolucję?

Składane smartfony nie są jeszcze tak popularne, jednak producenci widzą w nich przyszłości. Liderem tego typu telefonów jest Samsung, który jako pierwszy zaprezentował swoją propozycję na rynku. Mowa tutaj oczywiście o Galaxy Z Fold, który dostępny jest już w trzeciej generacji. Na rynku znajdziemy także składany smartfon z klapką, czyli Galaxy Z Flip.

Przeczytaj także: Samsung Galaxy S22 Ultra na zdjęciach. Zobaczcie, jak się prezentuje!

Oczywiście Samsung nie jest jedynym producentem na rynku, który w swojej ofercie posiada składane smartfony. Na rynku znajdziemy m.in. propozycje od Xiaomi, czy Motoroli. Model RAZR nawiązuje do klasycznych smartfonów z klapką. Okazuje się jednak, że południowokoreański producent wkrótce może zrewolucjonizować rynek, ponieważ na w swoim rękawie bardzo ciekawy projekt.

Samsung składany smartfon

Szykuje się bardzo ciekawy projekt

W marcu tego roku Samsung złożył wniosek o patent, który właśnie otrzymał. Gigant z Korei Południowej ma zamiar wprowadzić na rynek smartfon, którego projekt może zrewolucjonizować rynek składanych smartfonów. Projekt jest bardzo zaawansowany, ponieważ jeśli producent zdecyduje się na jego realizację, to na rynku pojawi się smartfon z wyświetlaczem, który składa się w dwóch miejscach. W serwisie LetsGoDigital pojawiły się pierwsze rendery smartfona. Trzeba przyznać, że prezentuje się on bardzo ciekawie.

Samsung ma nowy projekt składanego smartfona. Lepszy niż dotychczas!
Samsung ma nowy projekt składanego smartfona. Lepszy niż dotychczas!

Składany smartfon marki Samsung, który może wejść do produkcji już niebawem będzie bardzo ciekawym modelem. Smartfon będzie oferował możliwość bezprzewodowego ładowania zwrotnego. Warto jednak zaznaczyć, że cewki ładujące zostały rozmieszone w takich miejscach, że ładowanie innego urządzenia będzie odbywać się po zamknięciu drugiej i trzeciej części telefonu. Co więcej, model miałby wyświetlać informacje na temat ładowanego urządzenia. Może być ciekawie!

Źródło: LetsGoDigital

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

W sieci pojawiły się zdjęcia XFX Radeon RX 6700 XL.

Do sieci trafiły zdjęcia do tej pory nie znanej...

Nowy Need for Speed Unbound będzie wydany jeszcze w 2022 r

Dosyć długo, bo już trzy lata Electronic Arts każe...

Playstation 5 złamane! Hakerzy wygrali z zabezpieczeniami

Hakerom udało się złamać zabezpieczenia, czy też ograniczenia w...

Perspektywy zawodowe po studiach prawniczych w 2022 roku

Perspektywy zawodowe po studiach prawniczych w 2022 roku. Studia...

Jak przygotować samochód do zimy 2022/23? Poradnik

Zima zbliża się wielkimi krokami. Każdego dnia robi się...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj