Sasha Grey to legenda branży filmów dla dorosłych, jednak od kilku lat jest już na emeryturze. W tym czasie stała się popularną streamerką gier. Postać ta teraz wkroczy do świata Cyberpunk 2077, ponieważ podłoży głos jednej z postaci, która pojawi się w nadchodzącym dodatku fabularnym.

Była aktorka filmów dla dorosłych pojawi się w polskiej grze

Sasha Grey po zakończeniu kariery gwiazdy filmów dla dorosłych przeniosła się na platformę Twitch i stała się popularną streamerką gier. Kobieta na Twitchu ma 1,1 miliona obserwujących. Popularność ta otworzyła jej drzwi do branży gier i okazuje się, że wystąpi ona w zbliżającym się dodatku Phantom Liberty.

Sasha Grey dołączy do Cyberpunk 2077. Pojawi się w dodatku!_2
Fot. IG @Sashagrey

Przeczytaj także: Project Orion to sequel Cyberpunk 2077. CD Projekt RED potwierdził drugą część!

Grey wyznała, że dołączy do obsady dodatku fabularnego gry polskiego studia CD Projekt RED. Kobieta ujawniła za pomocą swojego konta na Twitterze, że wcieli się w postać Ash, DJ-ki radiowej ze stacji 89,7 Growl FM. Postać ta zadebiutuje w Night City właśnie w dodatku, który pojawi się już niedługo.

Sasha Grey w uniwersum Cyberpunk 2077

Postać Ash, którą Grey zagra w dodatku do polskiej gry, nie będzie jednak epizodycznym występem, a dość ważnym wątkiem. Prowadząca odegra w opowieści kluczową rolę, choć nie podzielono się szczegółami. Próbkę umiejętności byłej gwiazdy filmów dla dorosłych możecie usłyszeć poniżej.

Sasha Grey dołączy do Cyberpunk 2077. Pojawi się w dodatku!_2
Dodatek pojawi się w 2023 roku.

Phantom Liberty zadebiutuje w 2023 roku i będzie pierwszym i jedynym dodatkiem, jaki dostanie Cyberpunk. Warto również podkreślić, że DLC trafi jedynie na komputery PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Źródło: Twitter