Connect
To Top

Saucony Azura, czyli sneakersy z końcówki lat 80 powracają

Amerykańska marka w wiosenno-letniej kolekcji sięgnęła do swojego dziedzictwa, przygotowując dedykowaną reedycję butów Saucony Azura ST. Modele w trzech wariantach kolorystycznych są już dostępne w Polsce.

Saucony Azura znów w ofercie

Przy projektowaniu modelu Saucony Azura ST pracował ten sam zespół ekspertów, który od kilkudziesięciu lat odpowiada za produkcję butów dla biegaczy. Celem było stworzenie wygodnego i lekkiego obuwia.

Odświeżone buty są kontynuacją modelu, który miał swoją premierę w 1988 r. Głównym elementem produkcyjnym jest kevlarowa wkładka, która absorbuje większość wstrząsów podczas biegu lub dynamicznego marszu, jednocześnie oddając część zmagazynowanej energii. Takie rozwiązanie, w połączeniu ze stabilizacją STABIL WRAP, daje pełną kontrolę, a także pewność przy każdym kroku. Całość wykończono wkładką z pianki EVA. Odpowiada ona za amortyzację.

Saucony Azura to kultowe buty, które są dostępne w trzech wariantach kolorystycznych

Charakterystyczny bieżnik

Buty charakteryzują się również podeszwą z opatentowanym przez markę trójkątnym bieżnikiem, który gwarantuje wytrzymałość i przyczepność. Obuwie wykończono z lekkich materiałów, odpornych na rozciąganie. To zapewnia stopie stabilizację oraz balans pomiędzy trwałością a wentylacją. Za bazę posłużyły odcienie bieli z akcentami kolorów niebieskiego i żółtego.

Sprawdź nasz test butów do biegania Saucony Xodus ISO 3.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media