Saucony Azura
Saucony Azura

Saucony Azura, czyli sneakersy z końcówki lat 80 powracają

Saucony Azura znów w ofercie

Przy projektowaniu modelu Saucony Azura ST pracował ten sam zespół ekspertów, który od kilkudziesięciu lat odpowiada za produkcję butów dla biegaczy. Celem było stworzenie wygodnego i lekkiego obuwia.

Odświeżone buty są kontynuacją modelu, który miał swoją premierę w 1988 r. Głównym elementem produkcyjnym jest kevlarowa wkładka, która absorbuje większość wstrząsów podczas biegu lub dynamicznego marszu, jednocześnie oddając część zmagazynowanej energii. Takie rozwiązanie, w połączeniu ze stabilizacją STABIL WRAP, daje pełną kontrolę, a także pewność przy każdym kroku. Całość wykończono wkładką z pianki EVA. Odpowiada ona za amortyzację.

Saucony Azura to kultowe buty, które są dostępne w trzech wariantach kolorystycznych

Charakterystyczny bieżnik

Buty charakteryzują się również podeszwą z opatentowanym przez markę trójkątnym bieżnikiem, który gwarantuje wytrzymałość i przyczepność. Obuwie wykończono z lekkich materiałów, odpornych na rozciąganie. To zapewnia stopie stabilizację oraz balans pomiędzy trwałością a wentylacją. Za bazę posłużyły odcienie bieli z akcentami kolorów niebieskiego i żółtego.

Sprawdź nasz test butów do biegania Saucony Xodus ISO 3.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Maserati MC20 - nowy supersamochód wprost z Włoch!
Maserati MC20 – nowy supersamochód wprost z Włoch!