Connect
To Top

Saucony Jazz Original Vintage w kolorach kawy

Amerykańska marka tworząca buty sportowe znów zaskakuje. Za sprawą kolaboracji klienci niebawem będą mogli kupić Saucony Jazz Original Vintage w kolorach kawy.

Saucony Jazz Original Vintage dla fanów espresso i latte

Saucony Jazz Original Vintage to model butów z bardzo długą historią. Pierwsza wersja powstała w 1981 roku i co ciekawe, była przeznaczona dla biegaczy długodystansowych. Projektanci starali się, aby but ten cechował się wysokim komfortem przez cały dystans, który mieli do pokonania sportowcy. To dlatego przedsiębiorstwo współpracowało z ekspertami od stóp oraz stawów skokowych. Stąd też nieprzypadkowy kształt podeszwy, który jest cechą charakterystyczną butów marki Saucony. Mowa o trójkątnych przepustkach, które sprawiają, że zachowujemy maksymalną przyczepność, a także tworzymy amortyzację dla naszych stóp. Damian testował model Xodus ISO 3, dlatego też możecie być pewni, że nie są to słowa rzucane na wiatr.

Z bieżni na ulicę

Nie jest chyba dla nikogo zaskoczeniem fakt, że buty trafiły szybko na ulicę. Nic w tym dziwnego. Oprócz bardzo dobrych cech sportowych są one po prostu ładne. Sam chodzę w jednej z par i bardzo sobie ją chwalę. Dlatego też marka Saucony co jakiś czas prezentuje nowe modele, które inspirowane są między innymi… jedzeniem. Tym razem, w kolekcji wiosenno-letniej projektanci przygotowali buty, których kolorystyka inspirowana jest… kawą. Kolaboracja Saucony, Fat White oraz Coffee&Sons spodoba się fanom jednego z najpopularniejszych napojów. Swoją drogą, wiedzieliście, że codziennie na całym świecie wypijamy aż czterysta miliardów filiżanek kawy? W ramach współpracy tych marek ma powstać specjalnie zaprojektowany eko-karton, na którym widnieje grafika wyjaśniająca, dlaczego Saucony Jazz Original Vintage to but inspirowany kawą.

Co ważne, warto 2 marca bieżącego roku odwiedzić Street Supply w Warszawie. Wtedy to z racji spotkania, nastąpi premiera nietuzinkowego projektu. Warto również wspomnieć, że zestaw będzie mocno limitowany co powinno zainteresować kolekcjonerów sneakersów.

 

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media