Siri nie będzie taka sama. iOS 17 wprowadzi zmiany!
143
Views

iOS 17 to nowa wersja systemu, która w tym roku zadebiutuje na smartfony Apple. Gigant wprowadzi kilka zmian, a najnowsze doniesienia sugerują, że obejmą one również popularnego asystenta głosowego Siri. Przyszykujcie się na zmiany!

Siri zmieni swoje położenie. Apple chce odmienić swojego asystenta

Siri jak po polsku nie było, tak nie ma i wszyscy polscy użytkownicy telefonów od Apple łudzą się, że wkrótce będą mogli rozmawiać ze swoim asystentem w swoim ojczystym języku. Niestety, iOS 17 również nie przyniesie tej zmiany, jednak musimy przygotować się na coś innego. Wraz z premierą iPhone 15 asystent trafi w inne miejsce i zmieni się jego funkcjonalność.

Siri nie będzie taka sama. iOS 17 wprowadzi zmiany!
Asystent głosowy Apple zostanie zmieniony i przeniesiony w inne miejsce!

Przeczytaj także: Samsung wyciąga wtyczkę dla Galaxy S10. To koniec!

Wraz z premierą iOS 14 Apple wprowadziło nowy interfejs Siri, który zajmuje po prostu cały ekran. Tym samym, w momencie chęci skorzystania z asystenta głosowego, użytkownik nie jest w stanie zrobić zbyt wiele telefonie, dopóki asystent nie zakończy swojego zadania. To ma się jednak zmienić, ponieważ ma on zostać przeniesiony na Dynamiczną Wyspę.

iOS 17 wprowadzi szereg zmian

Fakt, że Siri zostanie przeniesiona na Dynamic Island, świadczy o tym, że czeka nas spore przeprojektowanie interfejsu asystenta. Można się spodziewać, że będzie on maksymalnie minimalistyczny, na czym zyskają oczywiście użytkownicy. Apple ma w planach zwiększyć funkcjonalność Dynamicznej Wyspy, która ma wyświetlać o wiele więcej powiadomień.

Siri nie będzie taka sama. iOS 17 wprowadzi zmiany!
iOS 17 wprowadzi wiele zmian do urządzeń Apple, a kilka z nich będzie dotyczyć popularnego asystenta głosowego!

Co więcej, wraz z premierą iOS 17 zyskamy więcej ustawień, jeśli chodzi o wyświetlacz always-on-display, użytkownik będzie mógł skorzystać z większej ilości trybów skupienia i wiele więcej.

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.