Już dziś dowiemy się, czy Polska będzie miała jakiekolwiek szanse na awans do kolejnej fazy Mistrzostw Świata. Oto skład Polaków na mecz z Arabią Saudyjską. Na kogo postawił Czesław Michniewicz w tym decydującym spotkaniu?

Ostatnia szansa na awans?

Dzisiejszy mecz reprezentacji Polski z Arabią Saudyjską, który rozpocznie się o 14:00, może być ostatnią szansą dla naszej drużyny, jeśli chodzi o awans do następnej fazy grupowej. Zwycięstwo może zapewnić nam pierwsze miejsce w grupie i perspektywy na wyjście z niej. Zwłaszcza że ostatni mecz w grupie zagramy z Argentyną, która swój mecz otwarcia przegrała właśnie z Arabią Saudyjską.

Polska vs Chile. Gdzie i o której oglądać mecz?, Polska vs Arabia Saudyjska. Gdzie oglądać drugi mecz Polaków? Skład Polaków na mecz z Arabią Saudyjską! Tak zagramy o trzy punkty!
Polska musi wygrać mecz z Arabią, jeśli chce myśleć o awansie do fazy pucharowej MŚ 2022. Fot. PZPN

Przeczytaj także: Polska vs Arabia Saudyjska. Gdzie oglądać drugi mecz Polaków?

Jaki będzie skład Polaków na mecz z Arabią Saudyjską? Po ostatnim meczu Czesław Michniewicz wdał się w dyskusję z dziennikarzami i oznajmił, że bardziej ofensywnego składu niż ten z Meksykiem, nie dało się wystawić. Na ostatniej konferencji prasowej zdradził też, że szykuje dwie zmiany względem poprzedniego spotkania.

Skład Polaków na mecz z Arabią Saudyjską!

Skład Polaków na mecz z Arabią Saudyjską! Tak zagramy o trzy punkty!
Skład Polaków na mecz z Arabią Saudyjską! Tak zagramy o trzy punkty!

Wersja tekstowa:

1. Szczęsny, 18. Bereszyński, 14. Kiwior, 15. Glik, 2. Cash, 20. Zieliński, 10. Krychowiak, 6. Bielik, 24. Frankowski, 7. Milik, 9. Lewandowski.

Źródło: Łączy nas piłka