Skoda Octavia RS (2021) złapana bez kamuflażu!

Skoda Octavia RS (2021) złapana bez kamuflażu!

Od premiery Skody Octavia IV generacji minęło już wiele tygodni. Aktualnie do wyboru mamy do wyboru liftbacka i standardowe combi, obydwa w tak samo standardowej, seryjnej wersji. Zanosi się jednak, że czeska marka ma zamiar sprawić, aby tradycji stało się zadość. Chodzi mianowicie o wypuszczenie nowej generacji sportowej wersji Octavii – Skoda Octavia RS. Na nasze szczęście, wiemy na jej temat co nieco.

Skoda Octavia RS – wygląd

Zacznę od tego, że, moim zdaniem, Skoda Octavia to jeden z najlepiej ewoluujących modeli samochodów. Zarówno pod względem wyglądu zewnętrznego, jak i mając na uwadze aspekt jakości i techniki. Mówię o każdym z wariantów, zwykłym liftbacku, sedanie i combi.

Skoda nie ma zamiaru pozostawiać nam wiele do życzenia i w tym przypadku.

Zauważyć możemy, iż zmiany nie są diametralne. Tak jak wcześniej nadmieniłem, jest to raczej stonowana ewolucja, aniżeli rewolucja. Czeski producent postawił na unowocześnienie linii i dynamicznych załamań, które znamy z poprzedniej generacji Octavii. Mówiąc o poprzedniej generacji czeskiego liftbacka należy zauważyć, iż jej wygląd nadal wygląda świeżo i podtrzymanie jego produkcji bacząc tylko na ten aspekt byłoby jak najbardziej uzasadnione.

A Wy jak oceniacie wygląd nowej Skoda Octavia RS? Podzielacie nasze zdanie, czy macie odmienny pogląd na tą sprawę? Opiniami dzielcie się w naszych mediach społecznościowych i w komentarzach poniżej!

Źródło: motor1.com