Jeremy Sochan z kontuzją. Opuścił przedwcześnie spotkanie! [WIDEO]
94
Views

Jeremy Sochan błyszczy w kolejnym meczu! Tym razem Polak nie tylko rzucił 29 punktów i 11 zbiórek, ale przede wszystkim mocno przyłożył się do zwycięstwa Spurs nad Orlando Magic. Zresztą, była to noc rekordów w Teksasie!

Spurs rozbijają Orlando Magic na kawałki

San Antonio Spurs zaliczyli perfekcyjny mecz przeciwko Orlando Magic. Drużyna prowadzona przez Gregga Popovicha rzuciła 22 trójek, co jest rekordem wszechczasów organizacji, a cały mecz zakończył się pogromem przeciwnika. Sam Sochan dołożył trzy z nich przy sześciu próbach. Spotkanie zakończyło się wynikiem 132 do 114.

Przeczytaj także: Rewolucja na Mistrzostwach Świata! FIFA wprowadza zmiany!

Drużyna z Teksasu zdominowała pojedynek z Orlando Magic, tak samo jak Polak wygrał swój bezpośredni pojedynek z młodą gwiazdą NBA, Paolo Banchero, który jest głównym faworytem do wygrania tytułu Pierwszoroczniaka Sezonu NBA. Jeremy Sochan błyszczy więc jaśniej, niż gwiazda swojej klasy draftu!

Sochan i legendy. Takiego meczu nie zagrał nikt od lat. Fot. Reginald Thomas II/San Antonio Spurs
Jeremy Sochan podczas wykonywania rzutu wolnego jedną ręką. Fot. Reginald Thomas II/San Antonio Spurs

Sochan błyszczy i wpisuje się na karty historii Spurs

Jeremy Sochan w spotkaniu przeciwko Orlando Magic zaliczył fenomenalny występ. Mecz zakończył z dorobkiem 29 punktów, 11 zbiórek i 2 asyst przy skuteczności na poziomie 58 procent (3/6 za trzy i 4/6 z wolnych). Co więcej, Polak zapisał się w historii drużyny z Teksasu, ponieważ stał się pierwszym “żółtodziobem” w historii klubu, który wykręcił linijkę na poziomie 29/11. Jest też pierwszym graczem od czasu legendarnego Tima Duncana, któremu udało się uzyskać takie liczby!

Sochan błyszczy w meczu z Orlando Magic. Przyćmił gwiazdę!
Polak z pierwszą taką linijką w historii Organizacji jako Rookie i pierwszy od czasu Tima Duncana. Źródło: StatMuse @Twitter

Sochan byłszczy więc jaśniej z meczu na mecz. W ostatnich pięciu meczach Polak notuje średnio 19.4 punkty, 8.8 zbiórki and 3.0 asysty na mecz. Poniżej znajdziecie skrót występu przeciwko drużynie z Florydy.

Źródło: opr. wł./Twitter, Zdjęcia: Spurs

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.