Site icon MenWorld.pl

Sony rozdaje prezenty do gier PlayStation w ramach akcji Play-At-Home!

Japoński gigant zapowiedział kolejny etap akcji Play-At-Home. Co prawda użytkownicy nie dostaną kolejnych darmowych gier od Sony, jednak pobierzemy dodatki do popularnych gier na konsole PlayStation.

Ostatni etap promocji Play-At-Home od Sony

Play-At-Home to promocja przygotowana przez Sony, która miała zachęcić graczy do pozostania w domu. Japoński gigant w ten sposób chciał przyczynić się do spadku zachorowań na wirusa COVID-19. Pierwszy etap akcji był bardzo hojny, ponieważ Sony rozdawało darmowe gry na swoje konsole PlayStation. Największym tytułem jaki można było odebrać zupełnie za darmo był Horizon Zero Dawn Complete Edition.

Przeczytaj także: Czym jest PlayStation Plus Video Pass? Nowa oferta od Sony!

Jedna z najlepszych ekskluzywnych gier na konsole PlayStation była dostępna wraz z dużym dodatkiem The Frozen Wilds. Sony zdecydowało się na kontynuację zabawy, która potrwa do 17 maja!

Sony Play-at-home Horizon Zero Dawn
Jeden z najlepszych tytułów ostatnich lat był dostępny zupełnie za darmo w ramach akcji Play at Home!

Odbierz dodatki do popularnych tytułów

Play-At-Home od Sony trwa dalej i będzie trwać do 17 maja. W ramach kontynuacji promocji, użytkownicy konsol PlayStation będą mogli odebrać zawartości do różnych popularnych gier. Wszystko całkowicie za darmo! Co zatem otrzymamy?

Od 20 maja będzie można również otrzymać 5 żetonów Double XP do gry Call of Duty: WarZone.

Exit mobile version