Sony szykuje ogrom eksluzywnych gier na PlayStation 5!

Co prawda konsola PlayStation 5 na rynku jest już od jakiegoś czasu, to w dalszym ciągu brakuje na nią gier. Chodzi o tytuły, które wyciągną z konsoli tyle ile się da. Sony jest tego świadome i zdaje się, że szykuje ponad 25 dedykowanych gier. Pozwolą one w pełni wykorzystać możliwości nowej generacji konsol.

Sony szykuje ponad 25 ekskluzywnych gier na konsole PlayStation 5!

Największą kartą przetargową w walce między konsolami zawsze były dedykowane tytuły. W tym przypadku Sony biło na głowę Microsoft, ponieważ konsole japońskiego producenta zawsze mogłby pochwalić się większa liczbą ekskluzywnych tytułów. Zdaje sie, że w przypadku najnowszej generacji konsol PlayStation 5 będzie podobnie. Sugerując się słowami Hermena Hulsta, szefa PlayStation Studios, Sony szykuje ponad 25 gier, które bedą dostępne tylko i wyłącznie na nowej generacji konsol.

Według Hulsta, japoński gigant chce wypuścić na rynek dedykowane gry, które w pełni pokażą możliwości PlayStation 5. Ponad 25 ekskluzywnych tytułów trafi oczywiście na PS, a niektóre z nich będą również dostępne dla posiadaczy konsol PS4. Pozostaje tylko zrozumienie słów Hulsta. Czy sugerował on, że te 25 exclusive’ów tworzone są tylko przez studia należące do Sony?

Gran Turismo 7 na PlayStation 5 Którą konsolę PS5 kupić?
Gran Turismo 7 będzie jedną z gier, która trafi na PS5.

PS5 otrzyma najwięcej ekskluzywnych tytułów w historii

Jim Ryan, prezes Sony Interactive Enterteinment jakiś czas temu oznajmił, że konsola PlayStation 5 otrzyma największą ilość dedykowanych tytułów w historii konsol japońskiego producenta. Świadczy o tym fakt, że Sony podjęło współpracę z Jade Raymodn, która w przeszłości pracowała w Electronic Arts czy Ubisoft.

Przeczytaj także: PlayStation 5 otrzyma najwięcej ekskluzywnych gier w historii

Te 25 tytułów, które trafią na PlayStation 5 będzie w większości zupełnie nieznanymi wcześniej produkcjami. Cztery z nich już znamy, ponieważ Sony ujawniło, że na nową generację konsol trafią takie gry jak God of War: Ragnarök (2021), Forbidden West (2021), Ratchet & Clank: Rift Apart (2021) czy Gran Turismo 7 (2022).

Informacje podane przez Hermena Hulsta pobudziły zapał posiadaczy konsol!

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Remake Red Dead Redemption na Unreal 5. Robi wrażenie!

Minęło dwanaście lat od premiery RDR na konsole PS3...

Jakie gry warto kupić podczas Steam Autumn Sale 2022?

Kolejna duża wyprzedaż steam, a tym razem Steam Autumn...

Portugalia vs Ghana. Gdzie oglądać mecz?

Portugalia vs Ghana to mecz, na który z pewnością...

Polska vs Argentyna. Gdzie oglądać najważniejszy mecz ostatnich lat?

Już dziś reprezentacja Polski rozegra prawdopodobnie najważniejszy mecz w...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!