Specyfikacja Galaxy S23 FE ujawniona. Zdominuje rynek?
161
Views

Wyczekiwana specyfikacja Galaxy S23 FE wreszcie ujrzała światło dzienne i już teraz zapowiada się, że nowy model Samsunga będzie godnym konkurentem dla dominującego na rynku Nothing Phone 2. Co zaoferuje nowy smartfon południowokoreańskiego giganta?

Samsung wypuści na rynek bardzo ciekawy smartfon

Na temat Galaxy S23 FE powiedziano już wiele, jednak do tej pory były to jedynie domysły. W branży mówiono o tym, że budżetowy flagowiec zaoferuje bardzo wiele i będzie bił się o miano dominatora swojego przedziału cenowego. Przecieki i spekulacje, które krążyły wokół tego smartfona, zostały właśnie potwierdzone i rzeczywiście patrzymy na bardzo ciekawy model.

Przeczytaj także: Wielka nowość w iPhone 15. Na to czekałem! Ty pewnie też!

Specyfikacja Galaxy S23 FE ujawniona. Zdominuje rynek?
Specyfikacja S23 FE ujawniona. Zdominuje rynek? Fot. render S23 FE

Co zaoferuje Galaxy S23 FE?

Według opublikowanych przecieków, Galaxy S23 FE ma wyposażenie, które pozwala mu stanąć do rywalizacji z czołowymi modelami na rynku. Wśród najważniejszych cech tego urządzenia wymienia się:

  • Potężny procesor: Galaxy S23 FE ma być napędzany przez dwa różne procesory. Według przecieków smartfon będzie dostępny w wersji z CPU Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 lub autorskim chipsetem Samsunga – Exynos 2200.
  • Doskonały wyświetlacz: Nowy smartfon Samsunga będzie wyposażony w ekran 6.4″ FHD+ Dynamic AMOLED o imponującej rozdzielczości i częstotliwości odświeżania na poziomie 120Hz, co zapewni użytkownikom niesamowicie wyraziste kolory i płynne animacje.
  • Bogata bateria: Bateria o pojemności 4500 mAh ma zapewnić długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstego ładowania. Szybkie ładowanie o mocy 25W również znajdzie się na pokładzie. Dostępne będzie także bezprzewodowe ładowanie.
  • Zestaw aparatów: Samsung postawił na zaawansowany system kamer, który pozwoli na tworzenie profesjonalnych zdjęć i nagrywanie wideo w najwyższej jakości. Oczekuje, że w Galaxy S23 FE znajdziemy kombinacje obiektywów 50MP (OIS) + 8MP + 12MP (Tele) i 10 MP kamery selfie.
  • Wsparcie i najnowszy system: S23 FE ma być wspierany przez producenta przez cztery lata, a fabrycznie będzie on pracował na systemie Android 13 z nakładką One UI 5.1.

Premiera Galaxy S23 FE ma odbyć się we wrześniu tego roku.

Samsung Galaxy Z Fold 5. Składany smartfon biznesowy.; Specyfikacja Galaxy S23 FE ujawniona. Zdominuje rynek?_1
Specyfikacja Galaxy S23 FE ujawniona. Zdominuje rynek? Na zdjęciu Galaxy Z Fold 5

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.