Site icon MenWorld.pl

Spider Man 2 na PlayStation 5. Znamy przybliżoną datę premiery!

Marvel’s Spider-Man od Sony jest jedną z najlepszych gier dostępnych na konsole japońskiego giganta. Nic dziwnego, że firma zdecydowała się na stworzenie drugiej części. Scenarzystka gry zdradziła, kiedy możemy spodziewać się Spider Man 2 na PlayStation 5.

Spider Man 2 na PlayStation 5 – kiedy zadebiutuje?

Pierwsza część przygód Człowieka Pająka na konsole Sony wydana została ponad 4 lata temu. Tytuł cieszył się pozytywnymi recenzjami wśród krytyków i fanów, więc nic dziwnego, że Sony zdecydowało się na stworzenie dodatku w postaci Spider-Man: Miles Morales. Jakiś czas po premierze Sony zapowiedziało Spider Man 2 na PS5.

Spider Man 2 na PlayStation 5. Znamy przybliżoną datę premiery!
Spider Man 2 na PlayStation 5. Znamy przybliżoną datę premiery!

Przeczytaj także: Recenzja gry Splendor wydawnictwa REBEL (gra roku 2014)

Zapowiedź Spider Man 2 na PlayStation 5 wywołała spore poruszenie, ponieważ w trailerze gry mogliśmy zobaczyć głównego przeciwnika Człowieka Pająka i jego nemesis, Venoma, choć pewnie będziemy musieli zmierzyć się z wieloma innymi złoczyńcami ze świata Spider-Mana. Od tamtego czasu fani wyczekują na jakiekolwiek informacje dotyczące daty premiery gry. Tę tajemnicę zdradziła scenarzystka, która pracuje nad tytułem.

Marvel's Spider-Man 2 - PlayStation Showcase 2021: Reveal Trailer | PS5

Scenarzystka zdradziła przybliżoną datę premiery

Jamie Mayer, scenarzystka, która współpracuje z największymi wytwórniami filmowymi na świecie, jest również osobą pracująca nad grą Spider Man 2 na PlayStation 5. Na swojej stronie internetowej, w sekcji “O mnie” pojawiła się wzmianka o tym, kiedy można się spodziewać premiery gry.

Według Mayer, Spider Man 2 na PlayStation 5 zadebiutuje jesienią 2023 roku. Informacja ta została po chwili usunięta, jednak w sieci nie ginie nic. Warto wspomnieć, że tytuł będzie ekskluzywnym tytułem PlayStation 5. Z czasem prawdopodobnie pojawi się również na komputerach PC, tak samo jak pierwsza część przygód Petera Parkera.

Spider Man 2 na PlayStation 5. Znamy przybliżoną datę premiery!
Premiera gry ma nastąpić jesienią 2023 roku.

Źródło: Twitter

Exit mobile version