88
Views

Spider Man Miles Morales swoją pierwotną premierę miało pod koniec 2020 roku. Sony postanowiło jednak udostępnić swoją grę na komputery PC. Japoński producent nie tylko zdradził datę premiery, ale również ujawnił wymagania sprzętowe.

Poznaliśmy datę premiery Spider Man Miles Morales na PC

Sony swego czasu stwierdziło, że pora otworzyć się na inne platformy i postanowiło udostępnić swoje ekskluzywne tytuły na komputery PC. Gracze z pewnością są tym zachwyceni, ponieważ gry trafiające wyłącznie na PlayStation zazwyczaj zbierają bardzo dobre recenzje. Tak samo było w przypadku Spider Man Miles Morales.

marvels spider man miles morales
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales trafi na komputery PC!

Przeczytaj także: Fabuła God of War Ragnarok będzie długa! Bardzo długa!

Sony zapowiedziało, że Spider Man Miles Morales trafi na komputery PC 18 listopada 2022 roku. Jego cena na Steam i na Epic Games Store wyniesie 219 złotych. Warto jednak podkreślić, że pecetowcy dostaną bardziej dopieszczony produkt. Gra będzie w stanie obsłużyć ultraszerokie monitory (21:9, 32:9 i 48:9). Oczywiście będzie wspierać ona również ray-tracing, DLSS Super Resolution, DLSS Frame Generation i NVIDIA Reflex. Tytuł ma być jeszcze ładniejszy niż na konsolach.

Wymagania sprzętowe ujawnione

Wraz z datą premiery Spider Man Miles Morales poznaliśmy także wymagania sprzętowe. Do grania w grę na minimalnych wymaganiach przy rozdzielczości 720p i 30 klatkach na sekundę będziemy potrzebować Intel-Core i3-4160 lub procesor AMD o podobnych parametrach, 8 GB pamięci RAM, kartę GeForce GTX 950 lub AMD Radeon RX 470.

Do grania na maksymalnych ustawieniach tj. 4K przy 60 klatkach na sekundę potrzebny będzie nam procesor Intel Core i7-12700/AMD Ryzen 9 5900X, 32 GB pamięci ram, karta GeForce RTX 3080 lub AMD Radeon RX 6950 XT i dysk SSD z co najmniej 75 GB wolnej przestrzeni.

Wszelkie wymagania znajdziecie w tabelce poniżej.

Spider Man Miles Morales. Znamy datę premiery i wymagania na PC!_wymagania
Wymagania sprzętowe Spider-Man: Miles Morales na PC.

Źródło: Steam

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.