Spotify to najpopularniejszy serwis do streamowania muzyki, a jego aplikację możemy zainstalować praktycznie na każdym urządzeniu. Najczęściej zobaczymy ją na smartfonach. Niestety, ta, która oferowana jest na telefony z systemem Android, ma poważne problemy z działaniem.

Aplikacja Spotify na system Android ma poważne problemy

Użytkownicy smartfonów z systemem Google Android, którzy korzystają z aplikacji Spotify, napotykają poważne problemy z jej działaniem. Błąd doprowadza do awarii programu, która sprawia, że korzystanie z aplikacji jest niemożliwe – niezależnie od tego, co użytkownik poczyni, by uruchomić aplikację od nowa.

Przeczytaj także: Google. Gigant usunie wizyty w klinikach aborcyjnych z historii lokalizacji użytkownika

Spotify uruchamiane na telefonach z systemem Android nie pracuje poprawnie. Aplikacja uruchamia się i wita się z użytkownikiem ekranem powitalnym i cały proces zatrzymuje się właśnie w tym miejscu. Wpisy, które pojawiają się w sieci, mówią, że z tym faktem nie da się nic zrobić. Obecnie twórcy próbują naprawić ten problem, jednak rozwiązania jeszcze nie znaleźli.

Aplikacja przestaje działać, kiedy wylogujemy się z konta

Jeśli posiadacie telefon z systemem Android i po włączeniu aplikacji Spotify nic się nie dzieje, to nie jesteście jedynymi użytkownikami tego programu, którzy doświadczają takiego błędu. W sieci pojawiają się wpisy, że aplikacja po prostu nie działa i korzystanie z niej jest niemożliwe. Sytuacja pojawia się w momencie, kiedy wylogujemy się z naszego konta i rozpoczniemy próbę ponownego logowania.

spotify
Spotify na smartfony z systemem Android z poważnym błędem!

Sytuacji na tę chwilę nie da się naprawić. Nie działa wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji Spotify na naszym smartfonie, ponowne jej zainstalowanie czy sprawdzony sposób włączenia i wyłączenia naszego urządzenia. Problem nie jest powszechny i wywoływany jest wylogowaniem się i ponowną próbą logowania się do aplikacji, więc sugerujemy, aby tego nie robić. Problem pewnie zostanie wyeliminowany wraz z kolejną aktualizacją, która powinna pojawić się jak najszybciej.

Źródło: AndroidPolice