Spotify nie działa? Użytkownicy zgłaszają problem z aplikacją

Coraz więcej użytkowników zgłasza problem ze Spotify. Aplikacja nie działa na smartfonach. Wiele osób zgłasza również problem z wersją na PC.

Na chwilę obecną nie wiadomo co jest przyczyną braku dostępności do aplikacji Spotify. Uruchamiając ją na smartfonie z iOS pojawia się komunikat z prośbą o zalogowanie bądź rejestrację. Dotyczy to również osób, którym dotychczas aplikacja działała poprawnie. Wybierając opcję zaloguj przez Facebooka zostajemy przekierowani, natomiast niestety program nie loguje nas na nasze konto, a próbuje utworzyć nowe.

Spotify nie działa? Użytkownicy zgłaszają problem z aplikacją
Spotify nie działa? Użytkownicy zgłaszają problem z aplikacją

Spotify nie działa. Co z moim kontem?

Problem dotyczy również wersji na komputery stacjonarne. Przynajmniej u mnie. Próbowałem włączać aplikację na PC, jednak również zostałem poproszony o zalogowanie się. Logowanie przez Facebooka nie działa. Mało tego, otrzymałem komunikat informujący mnie o tym, że moje konto na Facebooku nie jest połączone z aplikacją.

Spotify nie działa? Użytkownicy zgłaszają problem z aplikacją

Według serwisu Downdetector, coraz więcej osób skarży się na wspomniany problem. Być może chodzi o awarię serwerów, a może po prostu ktoś się pomylił i wyłączył aplikację wszystkim, a nie tylko Rosjanom? Co ciekawe, problem dotyczy nie tylko naszego kraju. Wiele osób z innych zakątków świata również informuje o braku możliwości uruchomienia muzyki za pomocą tej popularnej aplikacji.

Czy Wy też macie problem ze Spotify? Dajcie znać w komentarzach!

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Google zamknie usługę Google Stadia w 2023 roku

Oficjalnie Google poinformowało o zamknięciu usługi Google Stadia w...

CoD Modern Warfare 2 ma ogromny problem. A to tylko wersja beta!

Activision dopiero przygotowuje się do premiery CoD Modern Warfare...

Melvin Manhoef, legenda K1, kończy sportową karierę

Były przeciwnik Mameda Khalidova, Melvin Manhoef zakończył sportową karierę!...

Nowy Need for Speed Unbound będzie wydany jeszcze w 2022 r

Dosyć długo, bo już trzy lata Electronic Arts każe...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj