Site icon MenWorld.pl

Sprzęgła samochodowe polskiego producenta Statim

Części samochodowe marki Statim

Podstawę działalności firmy stanowią zestawy sprzęgłowe. Jednak sprzęgła Statim to to nie jedyne produkty oferowane przez firmę. Przedsiębiorstwo to także cała gama wszelkiego rodzaju zamiennych części samochodowych. Wśród oferowanych przez firmę produktów można znaleźć:

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją. Z uwagi na krajową dystrybucję, serwis reklamacyjny firmy cechuje się wyjątkową sprawnością.

Opinie o marce Statim

Powodem pomniejszania znaczenia marki Statim jest jej mały zasięg terytorialny oraz bezpodstawna dyskryminacja rodzimych producentów. Brak negatywnych opinii o produktach oraz działalności firmy, mówią jednak same za siebie. Wśród nieprzychylnych opinii można doszukać się tych twierdzących, że za niską ceną prawdopodobnie kryje się niska jakość. Wystarczy jednak obliczyć, że powodem tego jest ograniczona liczba pośredników handlowych. Statim ma możliwość reklamowania oferowanych produktów przy wykorzystaniu systemu komputerowego. Firma dba o swoich klientów, na co zwykle nie zwracają uwagi międzynarodowi giganci. Sprawia to, że jej renoma stale wzrasta, a stałych klientów przybywa.

Katalog i sklep Statim 

Statim oferuje części do różnego rodzaju samochodów. Klienci firmy zawsze mają możliwość wyboru najlepszej dla siebie opcji. Produkty dostępne są także w różnych przedziałach cenowych. Oferta firmy Statim w zakresie sprzęgieł przyciąga klientów poszukujących rozwiązań optymalnych pod względem finansowym, jak również wiarygodnego producenta. Produkty Statim są najlepszą alternatywą zużytych oraz zepsutych części samochodowych.

Sprzęgła Statim

Istnieje możliwość zakupu sprzęgła Statim w zestawie lub jako samodzielny produkt. Zestaw podstawowy składa się z:

Dostępne są także opcje, w których skład wchodzą:

Wszystkie oferowane produkty jeszcze przed dopuszczeniem do sprzedaży poddawane są dokładnej kontroli pod względem zgodności z najwyższymi standardami.

Opinie o sprzęgłach Statim

Głównym powodem pozytywnych opinii o sprzęgłach Statim są ceny zestawów produktów. Pomimo niższych kosztów w niczym nie odbiegają one od droższych produktów. Firma skupia się jedynie na tworzeniu zamienników do istniejących produktów i nie odbiega od tego w celu np. tworzenia nowych technologii. Takie ukierunkowanie sprawia, że stawiane zadania są wykonywane z należytą precyzją i zaangażowaniem. Poniższa wypowiedź jest najlepszym dowodem na to, że najdroższe części nie zawsze są najlepsze. „Wielokrotnie spotkałem się z opiniami pracowników sklepów/hurtowni Statim i nie mają oni zwrotów. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku produktów Luka lub Valeo. Nawet mój znajomy prowadzący sklep z częściami twierdzi, że Statim nie sprzedaje wiele, ale zwroty się nie zdarzają”. Według opinii użytkowników, sprzęgła Statim nie stwarzają problemów, o ile oczywiście wykorzystywane są zgodnie z przeznaczeniem. Nie są jednak stworzone do szybkiej sportowej jazdy.

Katalog online – sprzęgła Statim 

Wybór części samochodowych ułatwiony jest dzięki dostępowi do produktów w katalogu online. Oferowane sprzęgła podlegają katalogowaniu w ramach systemu TecDoc. Przyspiesza to dotarcie do poszukiwanych elementów i porównanie z produktami innych producentów.

Cena sprzęgieł Statim

Sprzęgła Statim cechują się wyjątkowo atrakcyjną ceną. Zdarza się, że jest ona nawet dwukrotnie niższa niż cena produktów ofertowanych przez innych producentów. Cena ta nie jest związana z niską jakością a jedynie mniejszym zasięgiem terytorialnym. Gwarancja, jakiej udziela Stetim podobna jest do tych udzielanych przez innych producentów.

Statim – producent sztywnych kół zamachowych

Dwumasowe koła zamachowe stały się już legendą. Nawet najbardziej znani producenci schylają się ku wymaganiom klientów i oferują jak najtańsze części zamienne. Sztywne koła zamachowe marki Statim są idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności wymiany dwumasy. Zestawy oferowane przez firmę są w 100% adoptowalne i zmieniają koła dwumasowe na trwalsze systemy jednomasowe.

Katalog online kół jednomasowych Statim

Katalog online oferuje duży wybór kół jednomasowych marki Statim. Oferowane zestawy zawierają elementy umożliwiające łatwe zmontowanie zakupionego koła. Poszukiwania produktów w sklepie internetowym ułatwia możliwość wskazania modelu samochodu, jego rodzaju silnika lub modelu katalogowego. Rozwiązanie to przyspiesza zakup lub porównanie wybranych produktów.

Znajdź sprzęgło Statim pasujące do Twojego samochodu w sklepie internetowym sprzeglo.com.pl

Marka Statim

Podsumowując, można śmiało powiedzieć, że zaopatrując się w produkty Statim:

Powyższe stwierdzenia sprawiają, że klienci chętnie decydują się na zakup tańszych produktów. Stworzone są one dla osób ceniących bezpieczną jazdę bez przykrych niespodzianek, które posiadają samochody niewarte większych inwestycji. Klienci będący na bieżąco z ofertą mają szansę jako pierwsi skorzystać z nowo wprowadzanych produktów. Z kolei mechanicy mogą zaoferować swoim klientom optymalne rozwiązania w niezbyt wysokiej cenie.

 

Materiał zewnętrzny.

Exit mobile version